Dünya Haberleri

  Diziye özendi kardeşini öldürdü

  Hürriyet Haber
  08.12.2009 - 09:51 | Son Güncelleme:

  Seri katilin maceralarını anlatan diziye özenen Amerikali genç dehşet saçtı.

  Soğukkanlı bir seri katilin maceralarını anlatan dizi film Dexter’a özenen Amerikalı genç gözünü bile kırpmadan 10 yaşındaki öz kardeşini öldürdü.

  ABD’De 17 yaşındaki bir gencin, öz kardeşini soğukkanlı bir katil gibi öldürdüğü ortaya çıktı. Ohio’da yaşayan Andrew Conley, mahkemede kardeşi Conner Conley’i (10) öldürdüğünü itiraf ederken, hakim ve jüri üyelerinin kanını dondurdu. Hiç suçluluk duymadığını dile getiren Andrew “Kardeşimle öldürme içgüdümü tatmin ettim” dedi. Kardeşini boğarken aç bir insanın hamburger yemekten aldığı zevki aldığını belirten cani genç, işini başarıyla yapan bir seri katili anlatan Dexter dizisinin kahramanı Dexter’a özendiğini söyledi.

  AİLE AĞIR CEZA İSTİYOR

  Kardeşinin boğulurken kendisine yalvardığını ifade eden Andrew, babasını da bıçakla öldürmeyi planladığını fakat daha sonra bu fikirden vazgeçtiğini itiraf etti. 17 yaşında olmasına rağmen bir yetişkin gibi yargılanan kardeş katili Andrew’in ömürboyu hapis cezası alması bekleniyor. Andrew’in anne babası da oğullarının en ağır cezayı almasını istiyor. Arkadaşları ve çevresi tarafından normal, kibar bir delikanlı olarak tanımlanan Andrew’ın okulda oldukça başarılı olduğu ve hiç disiplin suçu işlemediği belirlendi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı