"Cenker Tezel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Cenker Tezel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Cenker Tezel

Dizi teklifi yağıyor

Kanal D’nin magazin programı "Canlı Canlı"nın güzel sunucusu Gül Gölge, gerek giydiği dekolte kıyafetler gerekse güzelliğiyle yapımcılardan büyük ilgi görüyor.

1.82 boyu ile mankenleri kıskandıran 25 yaşındaki sunucu, TÜRVAK’ta eğitim alırken Türker İnanoğlu tarafından keşfedilerek oyunculuğa adım atmış. "Çiçek Taksi"deki rolüyle tanınan ve son olarak da "Köpek" dizisinde oynayan Gölge, "O kadar çok dizi teklifi geliyor ki, program başladığından bu yana üç kez telefonumu değiştirmek zorunda kaldım" diyor.

Kara rağmen galaya gittiler

Açılış, davet ya da galalarda pek sık rastlamadığımız Türkan Şoray, tüm Türkiye’yi vuran yoğun kar yağışına rağmen, önceki akşam Profilo Kültür Merkezi’ndeki "Kuklacı" adlı oyunun galasını kaçırmadı. Oyun öncesi şarkıcı Zeynep Casalini ve 14 yaşındaki kızı Ceren’le sohbet eden Şoray, zaman geldiğinde hemen en ön sıralardaki yerini aldı. Deniz Türkali’nin bir psikoloğu, Zafer Ergin’in ise bir seri katili canlandırdığı oyunun galasına katılan diğer ünlüler arasında Birol-Burcu Güven, Sibel Bilgiç ve oyuncu koçluğu yapan Zafer Ergin’in eşi Binnaz Ergin de vardı.

Akmerkez’de Alex coşkusu

Fenerbahçeli yıldız futbolcu Alex, önceki gün eşi ve çocuğuyla Akmerkez’e gitti. Onunla alışveriş merkezinde karşılaşan Fenerbahçe taraftarlarının coşkusu ise görülmeye değerdi. Bir anda "En büyük Fener" tezahüratlarıyla inlemeye başlayan Akmerkez’de, Alex heyecanı uzun süre devam etti. Ünlü futbolcu, önce hayranlarıyla fotoğraf çektirdi, sonra da mağazaları gezerken peşinden ayrılmayan gazetecilere poz verdi.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI