Diyetisyenlerin favorisi: Acai Üzümü!

Hürriyet Haber
31 Mayıs 2010 - 10:02Son Güncelleme : 31 Mayıs 2010 - 10:02

Kilo vermek isteyenler bu işlemi hızlandırmak için çeşitli yöntemlere başvuruyorlar

Diyetisyenlerin favorisi: Acai Üzümü!

Kilo vermek isteyenler bu işlemi hızlandırmak için çeşitli yöntemlere başvuruyorlar. Çeşitli zayıflama hapları içeriğindeki kimyasal maddelerle vücudunuza zarar verebiliyor. Yağ oranınızı dengelemeyip, vücudunuzdan su ve minerallerin kaybına yol açıyor.

Bu sebeple bitkisel formüller artık herkesin favorisi haline geldi. Aktarlara gidip doğal zayıflamanın yollarını arıyor...  Halbuki Güney Amerikalılar zayıflamanın en sağlıklı formülünü yıllardır biliyor... Brezilya’nin yağmur ormanlarında yetişen küçücük bir meyve, zayıflamanın en etkili yolunu sunuyor.

Acai Üzümü ile ayda 6-8 kilo verebilirsiniz!

Güney Amerikalılar’ın başlarda yorgunluklarını alması için suyunu sıkıp içtikleri Acai Üzümü şimdi bütün diyetisyenlerin bir numaralı önerisi... En yüksek antioksidan miktarına sahip olduğu bilinen Acai Üzümü Detox etkisi gösteriyor.

Vücudunuzdaki zararlı toksinleri atarken aynı zaman da yüksek lif oranıyla iştahınızı da dengeliyor. İçerisindeki vitaminlerle de enerjik ve zinde hissetmenizi sağlıyor.

SANTEVİT Acai Berry, Acai Üzümü ile doğanın bütün mucizelerini birleştirdi!
Acai Üzümü ile zayıflamak için tıklayın!

SANTEVİT Acai Berry; mucize meyve olarak bilinen Acai’yi; Yeşil çay, L-Carnitin, Krom ve Karahindiba’nın zayıflatıcı etkisiyle birleştirdi. Size bitkisel zayıflamanın en sağlıklı formülünü sunan Santevit Acai Berry ile ayda 6-8 kilo verebilirsiniz!

http://dosyalar.hurriyet.com.tr/kck_300x250.jpgSANTEVİT Acai Berry’nin içeriğindeki Yeşil Çay; yağların vücudunuzda depolanmadan atılmasını sağlar ve sindirim sisteminizi düzenler. L-Carnitin; yağ moleküllerinin enerjiye dönüşmesini sağlayarak size kendinizi zinde hissettirir. Krom; vücuttaki yağı kasa dönüştürerek, vücut hatlarının daha düzgün görünmesine destek olur. Karahindiba ise; Acai Üzümünün antioksidan özelliğini ikiye katlayarak vücudunuzdaki toksinleri atmanıza yardımcı olur.


SANTEVİT Acai Berry ile bu yaza harika bir vücutla girin!

SANTEVİT Acai Berry’nin doğadan gelen formülü ile; metabolizma hızınız dengelenecek ve kendinizi daha sağlıklı hissedeceksiniz. Vücuttaki zararlı toksinlerden ve yağ hücrelerinden kısa sürede kurtulacak, daha kolay kilo vereceksiniz. Depolanmış yağ hücrelerinin yakılması ile bölgesel kilolarınızdan ve selülitlerinizden kurtulacak, dengeli bir incelme sağlayacaksınız. Aynı zamanda sinir sistemini de koruyucu özelliği ile SANTEVİT Acai Berry size en sağlıklı kilo vermenin formülünü sunuyor.
Yaza SANTEVİT Acai Berry ile hazırlanmak için tıklayın!

Acai Berry’nin yüksek antioksidan etkisi ile kilolarınızdan ve bölgesel fazlalıklarınızdan kurtulun. Bu yaza Acai Meyvesi’nin muhteşem etkisi ile hazırlanın, bikini giymekten korkmayın!
İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra 12 şehre 3 saatte teslimat ve kapıda ödeme avantajını kaçırmayın.

Santevit Acai Berry Aynı Zamanda Seçkin Eczanelerde! İster tıklayın siparişinizi verin, kapınıza 3 saatte gelsin, ister en yakın eczaneye uğrayın.

Daha detaylı bilgi için 7/24 aktif sipariş hattı 0 216 528 28 28 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Hemen satın almak için TIKLAYIN !

Etiketler:

    Sayfa Başı