« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Diyar'ın tek düşüncesi 3 puan

Diyarbakırspor, hafta sonu kendi sahasında oynayacağı Kasımpaşa maçından galibiyetle ayrılmak istiyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş maçının ardından, Diyarbakır'a dönen ve ara vermeden Kasımpaşa maçı hazırlığına başlayan Diyarbakırspor, sabah teknik direktör Ziya Doğan nezaretinde yaptığı antrenmanla çalışmasını sürdürdü. Yeşil kırmızılı ekip, akşam yapacağı ikinci idmanla bugünkü çalışmasını tamamlayacak.

Sportif direktör Mehmet Budakın, Beşiktaş deplasmanında aldıkları 1 puanın futbolcuların güvenini artırdığını belirterek, hafta sonu oynayacakları Kasımpaşa maçını çok önemsediklerini söyledi. Kasımpaşa ile lig sıralamasında aynı hedef için mücadele gösterdiklerini ifade eden Budakın, şöyle konuştu:

"Bu nedenle maç 2 takım için de büyük önem taşıyor. Kendi sahamızda oynayacağımız bu maçı kazanmayı hedefliyoruz. Çalışmalarımızı bu hesap üzerine kuruyoruz. Günde çift idman yaparak maça hazırlanıyoruz. Çünkü geçen hafta futbolcular 2 gün idmana çıkmadı. Bu açığı kapatmak için çalışmalarımız yoğun şekilde sürüyor. Oyuncuların çalışmalarda gösterdiği performanstan son derece memnunuz ve onlara güveniyoruz. Taraftarımızın desteğiyle maçı kazanacağız.
Tek eksikliğimiz golcü oyuncumuz Tazemeta'nın kart cezalısı olmasıdır. Ancak onun yerine oynayacak oyuncumuzun da gol atacağına inanıyoruz."


Bunları da Beğenebilirsiniz