« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Diyarbakırspor'a yemek

Kayserispor yönetiminin, bu hafta sonu misafir edecekleri Diyarbakırspor'un yönetime yemek vereceği belirtildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Kayserispor Basın Sözcüsü Oğuz Ortaköylüoğlu yaptığı açıklamada, Diyarbakırspor'u diğer takımlara gösterdikleri misafirperverlikle karşılayacaklarını ve yönetime yemek vermek istediklerini belirterek, şunları söyledi:

"Spor dostluk ve kaynaşma demektir. Biz, Diyarbakıspor için bazı deplasman maçlarında yapılan, spor dışı tezahüratları asla tasvip etmiyoruz. Kayserispor seyircisi, bu maçta ne kadar centilmen olduğunu bir kez daha gösterecektir. Spor ile siyasetin iç içe olması düşünülemez. Diyasbakırspor yönetimine Kayseri mutfağının ağırlıkta olacağı bir yemek vereceğiz. Diyarbakırsporlu taraftarlar da gönül rahatlığı içinde Kayseri'ye gelebilirler. Biz, şehir olarak hem Diyarbakıspor'u hem de taraftarlarını misafirperverlik ölçüsü içinde karşılayıp uğurlayacağız."

Ortaköylüoğlu, Eren Güngör'ün sakatlığının sürmesi, Saido'nun ise sarı kart cezası nedeniyle bu maçta yer alamayacağını bildirdi.

Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas ise Diyarbakırspor maçında hedeflerinin 3 puan almak olduğunu söyledi.

Kafkas, "Biz her maça 3 puan almak için hazırlanıyoruz. Sıralamadaki yerimizi korumak, üst sıraları zorlamak için bu maçtan da 3 puan almak istiyoruz" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler