« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Diyarbakırspor'a özel kredi kartı

Vakıfbank'ın, Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzonspor, Gaziantepspor ve Antalyaspor'dan sonra Diyarbakırspor taraftarı için hazırladığı “Diyarbakırspor Taraftar Kredi Kartı”, basın toplantısıyla tanıtıldı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Bankanın kredi kartları başkanı Nazan Arıca, Dedeman Oteli'ndeki törende, Vakıfbank'ın dört büyüklerden sonra Anadolu takımlarını desteklemeye Gaziantepspor ile başladığını ve Diyarbakırspor'la devam ettiğini söyledi.

Vakıfbank Diyarbakırspor Taraftar Kredi Kartı'nın, kulübün tek resmi kredi kartı olarak taraftara çeşitli fırsatlar sunacağını bildiren Arıca, kredi kartı başvurusu onaylanan ilk 2 bin kişiye Diyarbakırspor Kulübü'nün lisanslı formasının hediye edileceğini belirtti. Kart sahibi kişilerin Diyarbakırspor antrenmanını izleyebileceğini, takım oyuncularıyla tanışıp, düzenlenecek aktivitelere katılabileceğini ve hediye maç bileti kazanacağını bildiren Arıca, kartın “World” üye iş yerlerinde taksit ve artı puan gibi olanaklarının yanı sıra kombine bilet alımlarında taksitlendirme imkanı da sunduğunu kaydetti.

2 AYDA 10 BİN BAŞVURU

Diyarbakırspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Yiğit ise yönetim olarak Diyarbakrıspor'un kurumsallaşması için büyük çaba gösterdiklerini belirterek, şunları söyledi:

“Diyarbakırspor önemli bir değerdir. Bu değeri kurumsallaştırma amacındayız. Vakıfbank ile yaptığımız sözleşme ile Diyarkartı çıkarıyoruz. Bu da kurumsallaşma çalışmalarından birisidir. Taraftarımızın Diyarbakırspor Taraftar Kredi Kartına ilgisi çok büyük. 2 ay içerisinde 10 bin kişi bu karttan almak için başvuru yaptı. Bu, Diyarbakırpor'un büyüklüğünü gösteriyor. Tüm Diyarbakırlıları ve Diyarbakırspor sevdalılarını bu karttan almaya davet ediyoruz.”


Bunları da Beğenebilirsiniz