« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Diyarbakır'ı iyi ağırladık'

Kayserispor teknik direktörü Tolunay Kafkas, "Diyarbakırspor'u iyi ağırlamak bizim için önemliydi ve Kayseri camiası, basın, taraftar ve kulüp olarak iyi ağırladığımızı düşünüyorum" dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Kafkas, 2-0 kazandıkları Diyarbakırspor maçının ardından yaptığı açıklamada, bu maçın zor geçeceğini bilerek sahaya çıktıklarını ve iyi mücadele ettiklerini söyledi.

Rakip 10 kişi kalıncaya kadarda net pozisyonları Kayserispor'un yakaladığını ifade eden Kafkas, "Oyunu güçleştiren bir takıma karşı oynamak bizim için hem bir tecrübe oldu hem de istediklerimizi yapma adına olumlu şeyler verdi. Ufak tefek eksiklerimiz var. Onları da giderdiğimiz zaman takım olarak daha iyi yerlere gelmeye, seyir zevki daha iyi bir takım izletmeye gayret edeceğiz. Diyarbakırspor ligin iyi ekiplerinden bir tanesi. Birçok takımın canını yakacaktır. Bizim için zor olan bir maçı kazandığımız için mutluyuz" dedi.

Kafkas, Diyarbakırspor'u ve taraftarlarını Kayseri'de en iyi şekilde ağırladıklarını vurgulayarak, "Şehir olarak bir çok şeyi aştığımızı düşünüyorum. Centilmen bir taraftarımız var. Kulüp başkanımız, genel menajerimiz ve biz herhangi bir olumsuzluğa izin vermezdik. Sonuçta bu bir spor. Bugün biz kazandık, yarın Diyarbakırspor kazanabilir. Önemli olan centilmence geçmesi. Diyarbakırspor'u iyi ağırlamak bizim için önemliydi ve Kayseri camiası, basın, taraftar ve kulüp olarak iyi ağırladığımızı düşünüyorum" diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler