DİYARBAKIR HABERLERİ

Diyarbakır'da su borçlarına taksit imkanı 

DHA
27.04.2017 - 17:33Son Güncelleme :
Diyarbakırda su borçlarına taksit imkanı
DHA

DİYARBAKIR, (DHA)- 

DİYARBAKIR Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Genel Müdürü Ahmet Karadağ, vatandaşların birikmiş su borçlarının 9 aya kadar taksitlendirilmesine imkân sağlayan çalışmayı başlattıklarını söyledi. 

DİSKİ Genel Müdürlüğü, biriken su borçları için taksit imkanı getirdi. Genel Müdür Ahmet Karadağ, 2017 Yatırım Programı çerçevesinde kente 400 milyonluk bir yatırım hamlesi başlattıklarını, vatandaşlardan gelen yoğun talep doğrultusunda birikmiş su borçlarının ödenmesine imkan sağlayan yeni bir çalışma başlattıklarını açıkladı. Karadağ, vatandaşların birikmiş su borçlarını ödemelerine kolaylık sağlamak amacıyla birikmiş su borçlarını 9 aya kadar taksitlendirdiklerini söyledi. 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Diyarbakır haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Diyarbakır ilinden Diyarbakır'da su borçlarına taksit imkanı  hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 17 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Diyarbakır'da su borçlarına taksit imkanı  haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı