Gündem Haberleri

  Diyarbakır'da Gaffar Okkan'a tezahürat

  Muharrem KONTAZ/DİYARBAKIR, (DHA)
  09.08.2009 - 13:53 | Son Güncelleme:

  DİYARBAKIR'da dün oynanan Diyarbakırspor- Ankaragücü maçı öncesi, Diyarbakır Emniyet Müdürü Mustafa Sağlam, ‘Yeşil- kırmızı rengiyle Diyarbakırspor'a Süper Lig'de başarılar dileriz’ pankartı açtırdı, tüm stadı dolaşıp taraftarları selamladı. Sağlam büyük ilgi görürken, taraftarların şehit Emniyet Müdürü Gaffar Okkan lehinde tezahürat yapması da dikkat çekti.

  5 sezon sonra Turkcell Süper Lig'e yükselen ve sezonun açılış maçını Ankaragücü ile oynayan Diyarbakırspor'da yenilmemenin sevinci yaşanırken, maç öncesi de renkli görüntüler oluştu. Maçtan önce İl Emniyet Müdürlüğü'nün hazırladığı ve üzerinde ‘Yeşil- kırmızı rengiyle Diyarbakırspor'a Süper Lig'de başarılar dileriz’ pankartı açıldı. Bu pankart tribünlerden büyük alkış aldı. Yaklaşık bir ay önce Adıyaman'dan Diyarbakır'a atanan ve tüm stadyumu korumaları eşliğinde dolaşan ve taraftarları selamlayan Emniyet Müdürü Sağlam, gördüğü ilgiden memnun kaldı. Selamlama sırasında taraftarların Diyarbakır'da şehit olan Emniyet Müdürü Gaffar Okkan lehinde tezahürat yapması dikkat çekti.

  Emniyet Müdürü Sağlam'ın dün akşamki stadyim şovu, ‘Diyarbakır ve Emniyet arasında sevgi bağlarının yeniden güçlenmesini sağladı’ yorumlarına neden oldu.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı