Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Diyarbakır'da 3 transfer birden

Turkcell Süper Lig'in yeni ekiplerinden Diyarbakırspor, 3 futbolcuyu renklerine bağladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Diyarbakırspor kulüp binasında düzenlenen törenle, Peru'dan Andera Mendoza, daha önce Hacettepe formasını da giyen Mısırlı Muhammed Amir Azmi ve Muğlaspor'da forma giyen Hakan Güler ile sözleşme imzalandı.

İmza törenin ardından konuşan Diyarbakırspor Kulübü Başkanı Çetin Sümer, 3 futbolcuyu daha renklerine bağladıklarını belirterek, Diyarbakırspor Kulübü'nün gün geçtikçe daha da güçlendiğini söyledi.

Sümer, Diyarbakırspor'a 21 futbolcu kazandırdıklarını ifade ederek, “Kulüp olarak hiç bir şekilde güçsüzlüğe tahammülümüz yok. Taraftarına, halkına ve Turkcell Süper Lig'e yakışır bir kulüp olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.

Yarınki Ankaragücü maçına sıkı bir şekilde hazırlandıklarını da anlatan Sümer, kadrolarına ve teknik direktöre güvendiklerini kaydederek şunları söyledi: “Bu maçı alacağımız kanaatindeyiz. İlk maçlar gösterge olmasa da bu maça iyi hazırlandık. Hocamız takımı başarılı bir şekilde toparladı. Futbolcularla bir uyum ortamı yakaladık. Yarınki maçın lehimize sonuçlanacağı inancındayım. Kentimizin ortak değeri olan Diyarbakırspor'un başarısı için herkesi bu çatı altında biraraya gelmeye davet ediyoruz. Şu anda 21 lisanslı futbolcumuz var. Brezilya'dan görüştüğümüz 3 futbolcu için fiyat konusunda anlaşamadığımızdan sonuç alamadık. Brezilya dışından 3 futbolcu ile anlaştık. Onların da katılımı ile iyi bir takım olacağız. Turkcell Süper Lig'e ve bölgemize renk katacak futbolcularımız, hafta başında Diyarbakır'da olacak.”

Bunları da Beğenebilirsiniz