ADANA HABERLERİ

Diyarbakır polisine moral için "portakal"

AA / Cezmi Volkan Varan
26.02.2016 - 12:00Son Güncelleme :
AA / Cezmi Volkan Varan

ADANA (AA) - Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk, Diyarbakır’da görev yapan güvenlik güçlerine moral desteği vermek amacıyla 20 ton portakal gönderdi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Başkan Öztürk’ün talimatı ile Diyarbakır’da devam eden terörle mücadele operasyonlarında görev yapan güvenlik güçleri için hazırlatılan 20 ton portakal Adana Büyükşehir Belediyesi’nin Kozan’daki yaş sebze - meyve halinden kamyona yüklenerek yola çıktı.

Başkan Musa Öztürk, güvenlik güçlerinin kutsal vatan topraklarını canları pahasına kahramanca koruduğunu ifade ederek şunları kaydetti:

"+Diyarbakır’da halen devam eden terörle mücadele operasyonlarında görev yapan asker ve polislerimize moral olması ve desteğimizi göstermek için narenciyesiyle ünlü ilçemizden bir selam yollamak istedik. Kaymakamımız Avni Oral’ın, İlçe Emniyet Müdürümüz Serkan Üzülmez’in, Yaş Sebze ve Meyveciler Oda Başkanımız Süleyman Delibaş’ın, ilçemizin önde gelen iş adamlarından Yusuf Seğmen, Yusuf Sağlam, Kadıoğlu İsmail Güleç ve duyarlı hal esnafımızın desteği ile kamyonumuzu yükleyerek Diyarbakır’a uğurladık. Allah vatan savunmasında ve terörle mücadelelerinde asker ve polislerimizin yardımcısı olsun, dualarımız onlarla.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Diyarbakır polisine moral için "portakal" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 12 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Diyarbakır polisine moral için "portakal" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı