« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Diyarbakır maçına kadar eksikliklerimizi gidereceğiz'

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar, takımın performansının her geçen gün yükseldiğini belirterek, Diyarbakırspor maçına kadar takımdaki bütün eksikleri gidereceklerini söyledi.

A.A
SON GÜNCELLEME
Kurtar, Akdeniz Turnuvası'nın takımdaki eksikleri tespit açısından olumlu geçtiğini belirtti.

Yabancı futbolcuların henüz hazır olmadığını, ikinci yarının ilk maçına kadar eksiklikleri gidermeye çalıştıklarını ifade eden Kurtar, şöyle dedi:

“Takımın performansı her geçen gün yükseliyor, ancak yabancılardan yalnızca Victoria'yı tek hazırlık maçında oynatabildik. Diğer oyuncularımız daha hazır değil. Fakat çok sıkı çalışıyoruz. Ligin ilk haftasında oynayacağımız Diyarbakırspor maçına kadar bütün eksikliklerimizi gidereceğiz. Zaten Akdeniz Kupası'nda finale kalmamız takımın iyi yolda olduğunu gösteriyor” dedi.

Kendi sistemini yerleştirmeye çalıştığını dile getiren Kurtar, ”Bu konuda büyük mesafe aldık. Çoğu gitti azı kaldı. Önümüzde bir hafta daha var. 19 Ocak'ta Rize'ye döneceğiz. Turnuvada takımı daha iyi tanıyarak sistemimizi tam anlamıyla oturtmaya çalışıyoruz. Ligin ilk haftasına oturmuş bir sistem ve kadro ile gireceğiz” dedi.

Öte yandan, yeşil-mavili yönetimin Trabzonsporlu Emrah Eren'in transferden vazgeçtiği, takıma katkı sağlayacak kaliteli bir sağ kanat oyuncusu arayışlarının devam ettiği belirtildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz