DİYARBAKIR HABERLERİ

Diyarbakır’da Oy Pusulaları Teslim Edildi

IHA
30.10.2015 - 12:08Son Güncelleme :

SANDIK BAŞKANLARI OY PUSULARINI TESLİM ALDIKTAN SONRA KONTROL ETTİ.

IHA

Diyarbakır’da sandık başkanları, oy pusulalarını bugün sabah saatlerinde İl Seçim Kurulu’ndan almaya başladı.
Diyarbakır’da oy pusulaları dağıtılmaya başlandı. Sabah saatlerinden itibaren İl Seçim Kurulu’na gelen sandık başkanları, pusulaları almaya başladı. Pusulalarını alan sandık başkanları İHA’ya açıklamalarda bulundu. Çetin Özçoban, 09.00’da Ziya Gökalp Spor salonunda eğitim aldıklarını ve daha sonra içerisinde pusulaların bulunduğu torbaları almak için buraya geldiklerini belirterek, seçimin vatan ve millet için hayırlı olması temennisinde bulundu.
“TEMEL HEDEF VE AMAÇ DEMOKRASİ”
Reşat Bakan ise, “Demokrasi kazansın. Demokratik bir çerçevede oyların verilmesinden sonuçlanmasına kadar yapılsın. Ülkede demokrasinin kazanması konusunda bir seçimin yaşanmasını bekliyoruz. Temel hedef ve amaç budur. Bunun için de insanların üzerine düşenleri yerine getirmeleri gerekir” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Diyarbakır haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Diyarbakır ilinden Diyarbakır’da Oy Pusulaları Teslim Edildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 12 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Diyarbakır’da Oy Pusulaları Teslim Edildi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı