DİYARBAKIR HABERLERİ

Diyarbakır, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hazırlanıyor

DHA
30.03.2017 - 13:03Son Güncelleme :
DHA

Canan ALTINTAŞ/DİYARBAKIR, (DHA)- DİYARBAKIR, 1 Nisan'da toplu açılış törenine katılmak üzere Başbakan Binali Yıldırım'la birlikte kente gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hazırlanıyor. Kentin birçok caddesindeki aydınlatma direkleri Türk bayrakları ve Erdoğan fotoğrafları ile donatıldı.
Toplu açılış törenine katılmak üzere 1 Nisan'da Başbakan Binali Yıldırım'la birlikte kentte gelecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gelişi öncesi hazırlıklar devam ediyor. Kentin birçok noktasındaki billboardlara 'Evet' yazılı afişler asılırken, Şanlıurfa karayolu üzerindeki aydınlatma direklerine ise Türk bayrakları ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fotoğraları asıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım'ın gelişi öncesi kentteki güvenlik önlemleri de artırıldı. Kontrol noktalarında şüpheli araçların durdurularak didik didik arandığı gözlendi.

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Diyarbakır haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Diyarbakır ilinden Diyarbakır, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hazırlanıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2017 tarihinde saat 13 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Diyarbakır, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hazırlanıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı