« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Diyarbakır 20 futbolcu ile görüşüyor

Diyarbakırspor Kulübü 2. Başkanı Tahsin Çimen, transfer çalışmaları kapsamında 20 futbolcu ile görüşmelerinin sürdüğünü söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Çimen, yaptığı açıklamada, kısa bir süre önce büyük borç altındaki Diyarbakırspor'un yönetimine geldiklerini hatırlatarak, bu sıkıntıya rağmen kısa sürede büyük başarılara imza attıklarını bildirdi.

Kısa sürede teknik direktör sorunun çözerek transfer çalışmalarına başladıklarını kaydeden Çimen, “Transfer çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Başkanımız İstanbul'da, menajerimiz ise Brezilya'da transfer çalışmasını sürdürüyor. Halen 20 futbolcu ile görüşüyoruz. Kısa sürede bunlardan bazılarıyla sözleşme imzalayacağız” dedi.

Alt yapıya büyük önem verdiklerini, 5 günde alt yapı için bin genç arasında 37 kişiyi belirlediklerini kaydeden Çimen, şöyle konuştu: “Bu elemeler bugünde sürecek ve seçilen gençler PAF takımına seçilmiş olacak. Amacımız Diyarbakırspor A takımına en iyi gençleri yetiştirmektir. Takımın en büyük sorunlarından biri kombine sorunuydu. Bununla ilgili yaptığımız araştırma sonucunda kombine kart fiyatını belirledik. Kombine kartlar için sponsor bularak kulübün kasasından para çıkmasını engelledik. Kombine kartları 4 Ağustos'a kadar alan taraftarımıza sürprizimiz olacak. Kapalı tribün 750 TL, VIP tribün ise 3 bin TL'dir.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler