« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Diyadin, Yattara'yı uyardı

Trabzonspor’da Hugo Bross’un yardımcılığını yapan ve Belçikalı teknik direktörle son derece uyumlu bir görüntü çizen Metin Diyadin, Gineli futbolcu Yattara’yı uyardı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na katılan Diyadin, “Yattara çok yetenekli bir futbolcu, ama artık istikrarlı olması gerekiyor” dedi .

Bu arada Standard Liege maçında sakatlanan İbrahima Yattara’nın iki hafta sonra sahalara dönebileceği öğrenildi.

Metin Diyadin, kulüp doktorlarının Yatara için iki haftalık bir süre verdiklerini belirterek, “Teknik ekip olarak Yattara’nın bir an önce sahalara dönmesini arzu ediyoruz.  Çünkü kendisinden büyük beklentilerimiz var. Yıllardır  Trabzonspor’da…Artık istikrarlı olmalı... Kendisinden istikrar ve daha yüksek bir performans bekliyoruz; çünkü yetenekli olmasına rağmen istikrarlı bir çizgisi hemen hemen hiç olmadı.  Artık bize tam anlamıyla katkı sağlamalı! Yatara, Trabzonspor’la özdeşleşmiş bir isim… Bana göre kampta iyi çalışıyordu, ama şanssız bir sakatlık geçirdi.  Umuyorum iki hafta sonra sahalara dönecek” dedi.

GABRIC İÇİN SON HAMLE

Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu ise Gabric transferi için gerekli tüm girişimleri yaptıklarını, Hajduk Split Kulübü’nden gelecek cevabı beklediklerini söyledi.

İhsan Alioğlu, Gabric’in Trabzonspor’a gelmeyi çok istediğini ifade ederek, Hajduk Split Kulübü’ndeki yönetim değişikliğinden dolayı transferin geciktiğini, buna karşın kısa bir süre içerisinde Hırvat futbolcunun takıma kazandırılabileceğini umduğunu söyledi.

ROMA, LAZİO,W.BREMEN BİZİ KORKUTMAZ

İhsaoğlu, kendisine Avrupa Ligi 4. ön eleme turunda Trabzonspor’un Roma, Lazio, Werder Bremen gibi güçlü rakiplerle eşleşme olasılığının hatırlatılması üzerine ise iddialı açıklamalar yaptı.

Eleme turunda güçlü rakiplerle eşleşecek olmanın bordo mavili takımı sıkıntıya sokmadığını belirten İhsanoğlu, “Aksine güçlü rakipler bizi daha da hırslandırır. Kurduğumuz kadro belirlediğimiz hedef bize Avrupa Ligi’nde başarıyı getirecektir. Oynadığımız hazırlık maçları tam olarak ölçü olmasa bile takım oyununu ne kadar iyi uyguladığımız ve mücadele gücümüzün ne kadar iyi olacağı konusunda geleceğe ışık tuttu. Hem Avrupa Ligi’nde hem de Süper Lig’de herkesin hayranlıkla izleyeceği bir Trabzonspor geliyor” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz