« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Divan Kurulu olağanüstü toplanacak

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu, 25 Kasım Çarşamba günü olağanüstü toplanacak.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Cemal Nalga'nın oynadığı o maç / Video

Cemal Nalga'nın oynadığı o maç / Galeri

Galatasaray Cafe Crown küme düşebilir

Cemal Nalga: Oyna dediler oynadım

Çevik: Cemal'i oynatmaya mecbur kaldık

Disiplin yönetmeliği ne diyor

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, kulübün internet sitesine yaptığı açıklamada, Divan Kurulu'nun Çarşamba günü, Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda olağanüstü toplanacağını bildirdi.

Üyelerin toplantıya katılımını isteyen Aktar, toplantının kapalı oturum olarak gerçekleştirileceğini kaydetti.

AKTAR: "OLAĞANÜSTÜ BİR TOPLANTI YAPACAĞIZ"

Beko Basketbol Ligi takımlarından Galatasaray Cafe Crown'da cezalı olduğu halde başka bir oyuncunun yerine hazırlık maçında görev yapan Cemal Nalga konusu büyük sıkıntı yaratırken, Galatasaray Kulübü Divan Kurulu, 25 Kasım Çarşamba günü bu konuyu görüşmek üzere olağanüstü toplanacak.

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, kulüplerinde hiç olmamış bir olay olduğu için bu konuyu görüşmek üzere 25 Kasım Çarşamba günü Galatasaray Lisesi'nde olağanüstü toplantı yapacaklarını söyledi.

Aktar, NTV Spor'a yaptığı açıklamada, toplantının kapalı oturumla yapılacağını ve Divan Kurulu üyelerinin yanı sıra, eski başkanların toplantıya katılacağını belirterek, "Konu enine boyuna görüşülecek. Belki yönetim kuruluna tavsiyeler çıkacak. Kulübümüz için farklı bir şey. İlk defa kulüp tarihinde böyle bir olay yaşandığı için üzerinde önemle duruyoruz" dedi.

İrfan Aktar, çıkacak kararlar konusundaki soru üzerine, "Toplantıyı etkilemek istemem. Benim görevim bu konunun önemine binaen bu toplantının yapılmasını sağlamak. Divan üyeleri görüşlerini beyan edecekler. Alınacak kararlar konusunda fikir beyan edersem toplantının şeklini etkilemiş olurum. Bu da Divan Kurulu başkanının tarafsızlığına yakışmıyor" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz