Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Dişli ve Güzelaydın yakın takipte

MİLLİ Takımlar Futbol Şube Sorumlularından Serdar Güzelaydın ve Davut Dişli, ay yıldızlı futbolculara moral aşılıyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Oyuncularla yakından ilgilenen ikiliden Güzelaydın, "Futbolcularımız Arnavutluk ile yapılacak maçın önemini biliyor. Teknik heyetimiz de programı harfiyen uyguluyor. Her şey yolunda" dedi.

Menajerlerin gözü Emre’de

İNTER'
deki gururumuz Emre, "Şartlar değişti. Türkiye'den teklif gelirse düşürüm" dedikten sonra kulüp menajerleri tarafından takibe alındı. Milli oyuncunun yakınlarına, "Türkiye'den ekonomik yönden cazip teklif alırsam dönerim" dediği belirtildi.

Strakoşa kadroda

26
Mart Cumartesi günü Türkiye ile karşılaşacak Arnavutluk Milli Takımı'nın kadrosu açıklandı. Daha önce futbolu bıraktığını açıklayan kaleci Foto Strakoşa'nın Türkiye ve Yunanistan maçlarında oynayacağı belirtildi.

Ümitler'de Semih kadrodan çıkarıldı

15'İNCİ
Avrupa Şampiyonası elemelerinde Arnavutluk ve Gürcistan ile karşılaşacak olan Ümit Milli Futbol Takımı'nda sakatlığı bulunan Semih Şentürk aday kadrodan çıkarıldı. Teknik direktör Raşit Çetiner yönetiminde hazırlıklarını sürdüren millilerin dün gerçekleşen idmanında ise, hafif sakatlıkları bulunan Mehmet Çoğum düz koşu yaparken, Tolga Zengin takımdan ayrı çalıştı.

İnönü'de milli şov olacak

MİLLİ
Takımlar Futbol Şube Sorumlulularından Zekeriya Alp, İnönü Stadı'nda Arnavutluk ile yapılacak milli karşılaşmada taraftarlara süprizleri olduğunu söyledi. Alp, statta sponsor firmalar tarafından hazırlanan flama ve Türk bayraklarının dağıtılacağını ifade ederek, şöyle konuştu: "Milli Takımımızın desteklenmesi için tüm imkanlarımızı seferber ettik. Maç boyunca futbolcularımızın moralini yüksek tutmak için elimizden geleni yapacağız. Marşlarla herkesi coşturacağız."

İlişkili Haberler