GeriSpor Dişli: Hasan Doğan, Bermek'in listesine girecek
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dişli: Hasan Doğan, Bermek'in listesine girecek

Futbol Federasyonu Yönetim kurulu Üyesi Davut Dişli, Levent Bıçakçı yönetiminde Başkanvekili olan Hasan Doğan'ın, Ayhan Bermek'in listesinde kesin olarak yer alacağını söyledi. Dişli, "Listeye girmesi kaçınılmazdı. Artık ismi kesin olarak yer alıyor” dedi.

Ankara Sheraton Oteli'nde 2 gündür adeta kamp kuran başkan adayları ve delegeler, yarın yapılacak genel kurul öncesinde yoğun bir kulis çalışması içindeler.

Başkan adaylarıyla dün gizli bir görüşme yapan Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in, “Mevcut adayların dışında yeni bir isim belirlenip, tek adayla seçime gidilsin” önerisinin fazla rağbet görmediğinin konuşulduğu kulislerde, seçimin Ulusoy ve Bermek arasında mevcut şekliyle yapılması en fazla ilgi gören fikir olarak dolaşıyor.

YOĞUN KULİSLER SÜRÜYOR

Başkan adayları Haluk Ulusoy ve Ayhan Bermek'in yarınki genel kurul öncesindeki yoğun kulis çalışmaları da sürüyor. Sabah saatlerinde otel lobisinde bir araya gelen Levent Bıçakçı ve Ayhan Bermek, Beşiktaş Kulüp Başkanı Yıldırım Demirören ile birlikte bir süre sohbet etti. Objektiflere poz veren ikili, delegelerle seçimlere ilişkin yorumlar yaptı. Genel kurulun kilit isimlerinin bir araya gelişleri ise gazetecilere hareketli saatler yaşatırken, Sheraton Oteli'nin hemen her köşesinde ayrı bir kulis faaliyeti yapılıyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle