ZONGULDAK HABERLERİ

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu; Nezaket Emine Atasoy’u Kabul Etti

IHA
03.07.2015 - 10:15Son Güncelleme :

DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU, GENEL BAŞKAN EMİNE ATASOY'U KABUL ETTİ

IHA

Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu tarafından Dışişleri Bakanlığında kabul edildi.
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu tarafından kabul edildi. Dışişleri Bakanlığı’nda gerçekleştirilen ziyarette Genel Başkan Atasoy, Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu’nun ulusal ve uluslararası faaliyetlerinden ve çalışmalarından bahsetti. Nezaket Emine Atasoy görüşmesinde Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu ve Arap Devletler Ligi işbirliğiyle Türkiye Sivil Toplum Kuruluşları ve uluslararası toplumun geniş katılımıyla yapılan Ortadoğu Devletleri barış zirvelerinde değindi.
Nezaket Emine Atasoy "Bizler Ortadoğu coğrafyasında barış huzur ve istikrara katkı koymak amacıyla yapmış olduğumuz Barış zirvelerini Türk Hükümetimizin destek ve katkılarıyla büyük bir kararlılıkla yapmaya devam edeceğiz" dedi. Nezaket Emine Atasoy ziyarette Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun Bakanlığı döneminde çalışmalarına değinerek "Çalışmalarınız özellikle Sivil Toplum Kuruluşları tarafından takdir toplamıştır" diye konuştu.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy’u kabülünde yapmış olduğu konuşmasında sivil toplum kuruluşlarının
anlam ve önemine değinerek "Sivil toplum kuruluşlarımızın çalışmaları Ülkemizin her alanda kalkınması için çok önemlidir" dedi.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Türkiye Sanayici İş kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu tarafından yapılan ulusal ve uluslararası çalışmalara da değindi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu; Nezaket Emine Atasoy’u Kabul Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Temmuz 2015 tarihinde saat 10 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu; Nezaket Emine Atasoy’u Kabul Etti haberi güncellenecektir.

  ZONGULDAK NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Ekim 2017, Perşembe
  • İmsak
   05:20
  • Guneş
   07:01
  • Öğle
   12:49
  • İkindi
   15:49
  • Akşam
   18:15
  • Yatsı
   19:44
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı