ANKARA HABERLERİ

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Amerika'ya gidiyor

DHA
27.03.2016 - 15:03Son Güncelleme :
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Amerikaya gidiyor
DHA

ANKARA, (DHA)- DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 27-29 Mart tarihlerinde Amerika Birleşik Devletleri'ne (ABD) çalışma ziyareti gerçekleştirecek.
Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, ziyaret dolayısıyla Çavuşoğlu'nun ABD Dışişleri Bakanı John Kerry ve diğer ABD'li muhataplarıyla gündemdeki önemli ikili ve bölgesel konuları ele almasının öngörüldüğü belirtildi. Açıklamada ayrıca Bakan Çavuşoğlu'nun Vaşington'daki bir üniversitede katılacağı etkinlikte öğrencilere hitap etmesinin ve Türk-Amerikan toplumunun temsilcileri, basın, akademik çevreler ve kanaat önderleriyle temaslarda bulunmasının öngörüldüğü de bildirildi.

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Amerika'ya gidiyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2016 tarihinde saat 15 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Amerika'ya gidiyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı