« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Disiplinli şekilde devam ediyoruz

Orduspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Murat Gürsoy, Süper Lig'deki yollarına disiplinli bir şekilde devam edeceklerini belirtti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Gürsoy, yaptığı yazılı açıklamada, Orduspor'un bugünlere çok büyük zorlukları aşarak geldiği gerçeğinin unutulmaması gerektiğini anımsatarak, şöyle devam etti: “Orduspor olarak Süper Ligde yolumuza disiplinli bir şekilde devam edeceğiz. Bugünlere çok büyük zorluklar aşılarak gelindiği gerçeğini unutmadan, Süper Lig'de her maçın birbirinden zor geçeceği gerçeğini de görerek disiplinli bir şekilde yolumuza devam etmek zorundayız. İşler yolunda gittiğinde her şey çok güzeldir. Bu süreç her zaman normaldir. Önemli olan zor günlerde güçlü olmak ve güçlükleri aşarak yeni zaferlere ulaşmaktır. Bizler çok zor günler yaşayarak bu anlamlı günlere ulaştık. Artık Süper Lig'deyiz. Dünden çok ders aldık. Bu nedenle asla disiplini elden bırakmayacağız. Biz zorluklara alıştık. Şimdi eskisinden çok daha güçlüyüz. Her şeyi yaşadık. Çok güçlü ve geniş bir kadromuz var. Burası Süper Lig, her takım güçlü ve iddialı. Maça o gün daha iyi konsantre olan disiplini elden bırakmayan takımlar başarılı oluyor. Biz de Orduspor olarak disiplini elden hiçbir zaman bırakmayacağız. Daha önce de söyledim. Ordusporumuz Süper Lig'in en güzel rengi olmaya başlamıştır.”

Ligde kendi sahalarında oynayacağı Eskişehirspor maçının önemli olduğunu da belirten Gürsoy, açıklamasına şöyle devam etti: “Önümüzdeki hafta sonu Eskişehirspor maçında büyük taraftarımızın centilmenlik çerçevesinde vereceği büyük destekle hedefimiz 3 puanı almak olacaktır. Taraftarımıza her hafta büyük sevinçler yaşatmayı hedefliyoruz. Süper Lig'de her takımı yenecek güce sahibiz. Özellikle inanıyorum ki Ordu'da 4 büyüklerle oynayacağımız maçlarda hep 3 puanı alacağız. Çünkü Ordu 19 Eylül Stadı'nda büyük taraftarımız, güçlü kadromuzla birleşince ortaya büyük başarılar çıkacağına olan inancımız tamdır. Bu nedenle her şartta disiplin diyoruz. Maçlara taraftarlarımızdan mor-beyaz formalarıyla ve bayraklarıyla gelmesini bekliyoruz. Bizlere büyük güç veren tüm sponsorlarımıza da ayrıca Orduspor olarak teşekkür ediyoruz.”

Bunları da Beğenebilirsiniz