Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  DiRT 3 geliyor

  Hürriyet Haber
  24.05.2011 - 16:26 | Son Güncelleme: 24.05.2011 - 16:26

  Codemasters bugün DiRT 3’ü dünyanın dört bir yanındaki mağazalara dağıtmaya başladı.

  2009’un milyonlar satan oyununun merakla beklenen devamı olan DiRT 3 bugüne kadar Codemasters stüdyolarından çıkan en büyük ve en yoğun içerikli oyun olmaya aday. DiRT 3 bugünden itibaren Microsoft Xbox 360 video oyun ve eğlence sistemi, PLAYSTATION 3 bilgisayar eğlence sistemi ve PC Games for Windows LIVE için piyasada olacak.
   
  DiRT 3 serinin diğer oyunlarına göre daha fazla araba, daha fazla mekan, daha fazla rota ve daha fazla etkinlik içeriyor. 2009’un hit oyununun neredeyse iki katı parkura sahip olan DiRT 3’te oyuncular Avrupa, Afrika ve Amerika’nın zorlu hava koşullarında off-road yarışlarında yarışan elit bir profesyonel sürücünün kariyerini canlandıracak ve yeni Gymkhana gösterilerinde arabalarının kontrol sınırlarını zorlayacaklar.
   
  DiRT 3’ün konsollar için kapsamlı online özellikleri, oyun kutularında bulunan VIP Şifresi sayesinde açılacak. Bu tek kullanımlık şifre ile çokluoyuncu modlarına erişecek, videolarını doğrudan YouTube’a yükleyebilecek ve oyunda kullanabileceğiniz beş ekstra arabaya da sahip olacaksınız.
   
  Codemasters’ın oyunun çıkışını kutlamak için yayınladığı ve “Yarışçılık Dünyası” ismini verdiği yeni fragmanı aşağıdaki adresten izleyebilirsiniz;
  www.facebook.com/dirt3game
   
  Otantik off-road yarışlarının çıtasını bir kez daha yükseltmek üzere yola çıkan DiRT 3, bugünden itibaren Xbox 360, PLAYSTATION 3 ve PC için piyasada..
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı