Futbol Dirk Kuyt: Türkler hep kazanmak için oynar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dirk Kuyt: Türkler hep kazanmak için oynar

Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu Dirk Kuyt, Beşiktaş – Liverpool maçı öncesi çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Liverpool kariyerini noktaladıktan sonra Fenerbahçe’de top koşturan Dirk Kuyt, Beşiktaş–Liverpool maçı hakkında değerlendirmelerde bulundu. Eski takımının kaldığı otelde Kırmızıların internet sitesine konuşan Kuyt, “Liverpool, Atatürk Olimpiyat Stadı’ndan kazanan olarak çıkabilir. Tüm biletlerin satıldığını duydum. Çok ateşli bir taraftar stadyumda olacaktır” diye konuştu.

BURADA KAZANMAK BİR İNANÇ!

Türk taraftarları hakkında da tespitlerde bulunan Hollandalı yıldız, “Burada taraftarların ilginç bir yanı var. Takımları kimle oynarsa oynasın Liverpool, Barcelona ya da Real Madrid hiç fark etmiyor. Her zaman kazanacaklarını düşünüyorlar. Her zaman bir şansları olduğuna inanıyorlar. Bugün de Beşiktaş taraftarı takımları için çok olumlu ama bana göre favori Liverpool’dur” dedi.

Beşiktaş’ın durumunu da değerlendiren Kuyt, “Beşiktaş’ın atak bir futbol oynayacağını düşünüyorum. Özellikle kanatlardan çok fazla atak yapmayı deneyeceklerdir. Bu durumda Liverpool çok fazla kontra atak şansı bulabilir. Bu da kazanmaları için büyük bir şans. Elbette Liverpool’un sakatları var ama sahada genç bir takım olacak” ifadelerini kullandı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle