Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Diri göğüsler

  Hürriyet Haber
  27.03.1999 - 00:00 | Son Güncelleme: 27.03.1999 - 00:01

  Cilt ve vücut bakımının önde gelen markalarından Biotherm'den vücut bakımı için yeni bir ürün: Bust up. Göğüs bölgesindeki dokuları onarıp sıkılaştıran Bust Up, kalıcı bir dirilik sağlıyor.

  En kaliteli şaraplar

  'Şarap, güzel bir yemeği şölene dönüştürür'. Reşat Paşa Konağı Restaurant yöneticileri işte bu fikirden yola çıkarak, dünyanın en seçkin şaraplarını konuklarına sunabilmek için kolları sıvadı. Konağın eşsiz yemek mönüsüne eşlik edecek bu gözde şaraplar, uluslararası şarap uzmanlarının görüşleri doğrultusunda seçildi ve en uygun koruma koşullarında dünyanın dört bir yanından getiriliyor.

  Şeftali gibi cilt

  Teint Naturel Ultra-Velours, yumuşatıcı yağların ve matlaştırıcı pudraların ideal oranlarda karışımıyla meydana gelmiş jel dokusunda bir formüle sahip. Ne kalınlıkta sürerseniz sürün asla birikinti yapmıyor. Clarins'in Teint Naturel Ultra-Velours, yüzünüze kadifemsi bir matlık kazandırır. İçeriğindeki fazla sebumu emici mikroküreler, sıcak ve rutubetli havalarda cildin parlamasını önlüyor. Saatler boyunca makyajınız hep kusursuz kalıyor.

  Mavi Jeans'ten Molly

  Mavi Jeans'in düşük bel ve geniş paça tasarımlı pantolonu Molly, Amerika'da 12-18 yaş arasındaki genç kızlar tarafından çok beğenildi. Molly dışında Mavi Jeans'in kadınlar için Kate, Maggie, Jana, Elisa, Scout, Jenny, Cassie ve Casey, erkekler içinse Zappa, Max, Josh ve Jordan modelleri bulunuyor.

  Şık ve rahat

  Koleksiyon yapısını yenileyerek, 'yalın-şık-rahat' çizgileri hakim kılan Beymen 1999 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu toplam 36 mağazasında müşterilerini bekliyor. Beymen Kadın kendini gençleştirirken, Beymen Erkek koleksiyonu klasik çizgilerin yanı sıra aktif yaşantıyı yansıtan modeller içeriyor. 'City' ve 'Spor' olmak üzere iki kategoride toplanan Beymen Club sezonun moda renkleri beyaz, pembe, bej, gri ve mevinin yanısıra lacivert, siyah gibi klasik renkler ile moda unsurları ağırlıklı bir koleksiyon sunuyor.

  Kokuda eşitlik

  'Tutkuların Eşitliği' sloganıyla Equal, iki cins arasındaki eşitliği ve insan varoluşunu bütünleyen tutkuyu dile getirirken, kadın ve erkek için iki farklı koku sunuyor: Equal Kadın, Equal Erkek. Konsepti Hunca tarafından yaratılan, özü Fransa'da oluşturulan ve şişe tasarımı Belçika'da gerçekleştirilen Equal Erkek, ilk anda lavanta ve bergamot kokusu yayıyor, Equal Kadın ise, ilk anda bergamot, portakal, çam kokuları yayıyor.

  Çifte keyif

  Jacobs'un kahve konusundaki uzmanlığı 1895'te Johann Jacobs'un ilk kahve dükkanını Bremen'de açması ile başladı. Jacobs, yalnızca Bremen'e 'Kahve Şehri' unvanını kazandırmakla kalmayıp, bütün dünyada kahve uzmanı olarak ünlendi. Portföyünde hazır kahve, fitre kahve ve Türk Kahvesi'ni bulunduran tek marka olan Jacobs'un yenilenen ambalajını tüm marketlerde bulabilirsiniz. Üstelik şimdi içinde Brezilya tatilinin bulunduğu çekiliş kampanyası da başlattı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı