Gündem Haberleri

  Direksiyonu ölüme kırdı

  Tarık ARSLAN-Erdoğan PAÇİN/DHA
  24.11.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Yemeğe giderken yolda eşiyle tartışan koca, 120 km. hızla giden otomobilin direksiyonunu uçuruma kırdı. 50 metre yuvarlanıp kayalara çarpan otomobilden fırlayan kadın öldü, koca yaralı kurtuldu.

  BURSA’da, önceki akşam, babasına ait eczanede çalışan Batuhan Aşlar (30), eşi Esra Aşlar’la (23) Mudanya İlçesi’ne bağlı Zeytinbağı Beldesi’ndeki balık restoranına gitmeye karar verdi. Batuhan Aşlar, sekiz aylık oğullarını, babasının Bademli’deki evine bırakıp eşiyle birlikte 19.30 sıralarında otomobille yola çıktı.

  Kemeri bağlı değildi

  Çift, iddiaya göre, Mudanya’yı geçtikten birkaç kilometre sonra henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Batuhan Aşlar, rampa yukarı çıkarken, tepe noktasına yakın bir yerde en az 120 kilometre hızla seyrettiği bir sırada direksiyonu uçuruma kırdı. Otomobil, 50 metre yükseklikteki uçurumdan kayalara çarparak yuvarlanırken, emniyet kemeri bağlı olmadığı için araçtan fırlayan Esra Aşlar öldü, Batuhan Aşlar ise yaralandı. Polisin yaptığı ilk incelemede yolda hiçbir fren izine rastlanmadı. Otomobil, uçurumun dibine kadar yuvarlanıp deniz kenarında durdu. Batuhan Aşlar, hastanede verdiği ilk ifadesinde, üç yıllık eşiyle tartışırken çok sinirlendiğini, birlikte intihar etmek için aracı uçuruma sürdüğünü söyledi.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı