« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Dinlenmeyi hak ettik

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Kalli, "Perşembe günkü maçtan sonra dünkü maç kolay olmadı. Kondisyon olarak takımı bu seviyeye getirmek kolay değil. 1-0’ı saymazsak, çünkü bu skorda da bizim katkımız oldu" dedi.

GALATASARAY Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, Kayserispor deplasmanının zorlu geçeceğini bildiklerini ve bekledikleri gibi bir karşılaşma olduğunu söyledi. Alman teknik adam, "Perşembe günkü maçtan sonra bugünkü (dünkü) lig maçı kolay olmadı. Kondisyon olarak takımı bu seviyeye getirmek kolay değil. 1-0’ı saymazsak, çünkü bu skorda da bizim katkımız oldu, galip de gelebilirdik" dedi. Cuma günkü idmanda Sion maçının 11’i bozmayacağını söylediğine değinen Feldkamp şöyle devam etti:

"Takım işini iyi yaptı diyebiliriz. Sion maçından sonra takımda değişiklik yapılmazdı, ben de yapmak istemedim. Aslında bu riski de göze almak lazım, çünkü Ümit, Hakan, Lincoln çok çalışıyor. bunu da gözardı etmemeliyiz. 6-7 kişi beraber atağa çıktık, bir hata yüzünden golü yedik. Golü yemesek daha iyi olabilirdik. Milli Takım’a gidecek oyuncularımız var. Ben de dinlenmeyi hakettiğimizi düşünüyorum."

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler