« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Dinamo Kiev maçı öncesi İbrahim ve Rüştü'nün sakatlıkları uykumuzu kaçırdı

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Metin Keçeli, Dinamo Kiev ile oynayacakları çok önemli UEFA Avrupa Ligi maçı öncesi deneyimli futbolcuları İbrahim Toraman ile Rüştü Reçber'in sakatlanmalarına üzüldüklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Metin Keçeli, twitter hesabından yaptığı açıklamalarda, dünkü Kayserispor maçıyla ilgili görüşlerini ifade ederek, “Çok önemli Dinamo Kiev maçı öncesi takımın çok tecrübeli iki oyuncusu Rüştü ve İbrahim Toraman'ın sakatlıkları uykumuzu kaçırdı. Zaten formsuz çok oyuncumuz varken iki oyuncumuz, kolu kanadı kırdı” dedi.

Kayserispor maçına değinen Keçeli, “Kayserispor bize maç nasıl kazanılır dersi verdi. Koşmadan maç kazanılmadığı bir kere daha sergilendi. Sanki Almanya-Türkiye milli maçı bir kere daha oynandı” diye konuştu.
Beşiktaş taraftarının çok öfkeli ve kızgın olduğunu kaydeden Keçeli, “Haklılar. Güzel futbol sonucunda başarı istemek hakları. Bazıları ise neye öfkeli olduklarını bilmiyorlar. Takımımız birçok yıldızın bulunduğu geniş bir kadroya sahip. Fakat sadece yıldızlar topluluğu, iyi futbol için yetmiyor. Takım bir bütün halinde olmalı” ifadelerini kullandı.

Keçeli, bugünkü hızlı futbolda mücadele olmazsa başarının gelemeyeceğini ifade ederek, “Her futbolcu bu mücadelenin içinde 90 dakika boyunca olmalı. Bu yaratıldığı zaman devreye yetenekli yıldızlar çıkar ve sonuç alınır. Seyirci ve taraftarın oyunculara sevgisi aynı zamanda da sorumluluk verir. Herkes bu gerçekleri bilmeli ve gerektiği gibi olmalı. Beşiktaş yönetimi transferleri yaptığı günlerde büyük takdir toplamışsa şimdi sıra futbolcularda” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz