Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Dimas Fener'e doğru

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sarı lacivertli yönetim, Löw'ün isteği üzerine Sergio'yu gönderip, Juventus'un sol kanat oyuncusu Dimas'ı transfer etmeyi kararlaştırdı. Dimas olmadığı taktirde A.Madridli Munos alınacak. Abdullah Kiğılı, yeni transferin Trabzon maçına yetişeceğini söyledi.

<ı>Löw'ün dediği oldu

F.Bahçe yönetimi, Löw'ün isteğini nihayet kabul etti ve Brezilyalı Sergio'yu gönderip, sol kanata yabancı bir futbolcu almayı kararlaştırdı. Erol'un G.Saray maçında kırmızı kart görmesinin ardından Löw'ün isteğini dün akşam bir kez daha görüşen yönetim, kaliteli bir yabancının alınması konusunda görüş birliğine vardı.

<ı>6 milyon dolar

Yönetim, Löw'ün alınmasını şart koştuğu Juventuslu Dimas'ın transfer çalışmalarına da hemen başladı. Yöneticilerden Gürbüz Refioğlu ve Ali Yıldırım bugün İtalya'ya giderek Dimas ve Juventuslu yöneticilerle masaya oturacak. Maliyeti 6 milyon dolar olan Dimas'ın fiyatında indirim sağlanırsa transfer gerçekleşecek.

<ı>Sergio'nun taliplisi çok

Dimas olmadığı taktirde, Athletico Madridli Munos'la temasa geçilecek. F.Bahçe Basın Sözcüsü Abdullah Kiğılı, yeni transferi Trabzon maçına yetiştireceklerini belirterek, ‘‘Göndermek istediğimiz Sergio'ya Türkiye'den dört kulüp talip. Kendisini yarın (bugün), bu kulüplerden birine vereceğiz’’ dedi.

<ı>Munos 30 yaşında

F.Bahçe'nin gündemindeki ilk isim olan Portekizli Dimas, 1969 doğumlu. Portekiz Milli Takımı'nda 20 defa forma giyen Dimas, özellikle hücumdaki başarısıyla tanınıyor. Athletico Madrid'de 7 yıldır görev yapan Munos ise 30 yaşında. Ancak bu futbolcunun takımında sürekli olarak yedek kalması, F.Bahçe'ye transfer olma şansını azaltıyor.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler