KOCAELİ HABERLERİ

Dilovası Heyeti Kocaeli Valisini Ziyaret Etti

IHA
08.10.2015 - 13:02Son Güncelleme :

DİLOVASI BELEDİYE BAŞKANI ALİ TOLTAR VE MECLİS İMAR KOMİSYONU ÜYELERİ KOCAELİ VALİSİ HASAN BASRİ GÜZELOĞLUNU MAKAMINDA ZİYARET EDEREK İLÇE GENELİNDE İCARA EDİLEN FAALİYETLER HAKKINDA BİLGİ VERDİLER.

IHA

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ve belediye meclis imar komisyonu üyeleri, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nu makamında ziyaret etti.
Başkan Ali Toltar ziyarette, ilçe genelinde bulunan 2/B taşınmazlarının ve bu taşınmazları doğrudan satın alma hakkına sahip olanlar ile bu taşınmazlara 31 Aralık 2011 tarihinden önce hak sahibi olanlar için satış rayiç bedelleri üzerinden 4 defa fiyat düşürülmesiyle birlikte tapuların alımı hızlandırılmasıyla ilgili bilgiler verdi.
İlçe genelinde çeşitli imar sorunlarının da gündeme geldiği ziyarette, Dilovası Mimarsinan Mahallesi Şehit Nihat Karataş Stadyumu civarında ve 23. Bölge olarak adlandırılan yerlerin 15 yıldır çözülemeyen sulandırma konuları konuşuldu. Vatandaşların hak mağduriyet yaşamaması için çalışmalar yapılması istendi.
Dilovası genelinde bir TIR parkının olmaması nedeniyle oluşan trafik sıkışıklığı ve buna bağlı oluşturduğu sorunların giderilmesi için yapılması planlanan bir çalışmada Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğluna sunuldu. Ayrıca Dilovası Eğitim Kompleksi olarak belirlenen alanda yapımı devam eden kapalı spor salonu ile Şehit Nihat Karataş Stadyumunun arasında bulunan boş araziye de kapalı yüzme havuzu yapılması konusu gündeme ziyarette dile getirildi.
Valilik Makamında yapılan ziyarete Belediye Başkanı Ali Toltar ve Belediye imar komisyonu üyeleri Recep Laç, Fatih Meral, Enver Aydemir ve Cemil Taşdemir katıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Dilovası Heyeti Kocaeli Valisini Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Ekim 2015 tarihinde saat 13 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Dilovası Heyeti Kocaeli Valisini Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:20
 • Guneş
  08:09
 • Öğle
  13:06
 • İkindi
  15:26
 • Akşam
  17:41
 • Yatsı
  19:17
Sayfa Başı