« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Dilin kemiği yok

Burak Yılmaz (Trabzonspor futbolcusu): “Küçükken oynadığımız bir oyun vardı.

Bülent ÇALTI
SON GÜNCELLEME

Hırsız-polis gibi

‘Hırsız-polis’ diye. Aynı bunun gibi şampiyonluk yarışı da. Bir onlar önde oluyor, bir biz. Sonuçta güzel bir yarış oluyor.” (Bordo mavili oyuncu, Fenerbahçe ile Trabzonspor arasındaki şampiyonluk yarışını yorumluyor)

Topun üzerinden atlasa...

Mustafa Denizli (Spormax): “Hakem çok önemli bir atağı kesti ama zaten topun üzerinden atlasa futbolcu olurdu.” (Mustafa Denizli, Arsenal-Manchester United karşılaşmasının hakemi Chris Foy’un bir pozisyonu engellemesini yorumlarken)

Kusuru kendimizde arasak

Şansal Büyüka (Akşam): “Avrupa’da kusursuz maç yöneten Cüneyt Çakır bile Türkiye’de maç yönetirken zorlanıyorsa, kusuru hakemler yerine kendimizde aramamız gerekmiyor mu?” (Şansal Büyüka, hakemler yerine önce kendilerini eleştirmeleri gerektiğini ifade ediyor)

Hep Alex’i konuşuyoruz

Rıdvan Dilmen (NTV): “Alex, aslında basına da malzeme veriyor. Alex, nasıl vurdu? Alex bu takımda oynar mı? O gol yenir mi diye hep onu tartıştık. Bak şimdi programda 10 dakika yine onu konuştuk.” (Rıdvan Dilmen, Alex de Souza’nın medya için de olan önemini vurguluyor)

Tribünler aşağı inerdi

Sergen Yalçın (TRT): “Neden sol ayağıyla vurmadı diyorlar? Bir oyuncu güvendiği ayağıyla vurmalıdır. Hele şampiyonluğa giderken. Ben mesela, bir şampiyonluk maçında sağ ayağımla vursam, tribünler aşağı inerdi.” (Sergen Yalçın, Trabzonsporlu Burak’ın Gaziantepspor maçında kaçırdığı pozisyonu değerlendiriyor)

Herkes ateş ediyor

Erman Toroğlu (Kanaltürk): “Herkes ateş ediyor ama kimse ayakta değil. Herkes Galatasaray’ı seviyor. Hayır aslında kimse Galatasaray’ı sevmiyor, herkes sezon sonunda ne yapacağını düşünüyor.” (Erman Toroğlu, sarı kırmızılıların yaşadığı bu sezon yaşadığı krizi özetliyor)

Ferdinand’lar karıştı

Ahmet Çakar (Kanaltürk): “Guti, ya doping yaptıysa? Neden stadı terk ediyorsun arkadaş? Bak zamanında İngiltere kaptanı Les Ferdinand’ın da böyle bir durumu olmuştu.” (Ahmet Çakar, Guti’nin stattan gitmesini yorumlarken Rio Ferdinand ile Les Ferdinand’ı karıştırmış)

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler