Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Dilin kemiği yok

Bülent ÇALTI
SON GÜNCELLEME

Beni bile şaşırttılar
-  Gheorghe Hagi (Galatasaray Teknik Direktörü) “Takımın bugünkü performansı beni bile şaşırttı. Açıkçası takımımdan böylesine iyi bir performans beklemiyordum.” (Hagi, sarı kırmızılıların, Eskişehirspor karşısındaki 4-2’lik galibiyetini değerlendiriyor)

Beleştepe’den görüldü
-  Mustafa Denizli (Lig TV): “Orta hakemin önü kapalıydı. Yan hakem görmeliydi. Beleştepe’den bile görüldü. Bana kimse hikaye anlatmasın.” (Mustafa Denizli, Maraton’da, Beşiktaş’ın verilmeyen golünü yorumlarken)

Kamil gibi yönetseydi...
-  Ahmet Çakar (Sabah): “Almeida’nın şutu kale çizgisinin 20 santimetre içine vurup çıkıyor. Bu konuda Kamil’e fazla bir şey diyemeyiz ama, eğer “kamil” gibi bir maç yönetseydi, futbolun ilahi adaleti de bu pozisyonları art arda onun karşısına çıkarmazdı” (Ahmet Çakar, Sabah Gazetesi’ndeki köşesinden Beşiktaş-Karabük maçının hakemini eleştiriyor)

Wonder bile görürdü
-  Ali Ece (Akşam): “Almeida’nın verilmeyen golüne gelirsek: Topun çizgiyi geçtiğini Stevie Wonder, hatta hayatında ilk kez maç izleyen müstakbel kayınvalidem bile gördü.” (Ali Ece, Beşiktaş’ın verilmeyen golü için, sert bir eleştiride bulunmuş)

Zapata’ya pek iş düşmedi
-  Sergen Yalçın (TRT): “Zapata’ya Eskişehirspor maçında pek iş düşmedi. Kalesine gelen topların hepsi gol oldu.” (Sergen Yalçın, Galatasaray’ın Kolombiyalı file bekçisini espirili bir dille eleştirmiş)

G.Saray’ı özlemişim
-  Kanat Atkaya (Hürriyet): “Bir maçlık mıdır, teselli ikramiyesi midir, bilmem; umrumda değil; G.Saray’ı “futbol oynarken” izlerken özlemişim.” (Kanat Atkaya, açık açık G.Saray’ı özlediğini açıklamış)

 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler