« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Dilin kemiği yok

Bülent ÇALTI
SON GÜNCELLEME

Her zaman olmaz
-  Gheorghe Hagi (Galatasaray Teknik Direktörü): “Kalemize gelen ilk top gol oldu. Ufuk’un yediği gol her zaman olmaz. Futbol bu. Futbolda böyle tesadüfler olur.” (Hagi, Ufuk’un yediği golün tesadüf olduğunu söylemiş)

Çalıştığımız yerden yedik
-  Tayfur Havutçu (Beşiktaş Antrenörü): “İstanbul BŞB’ye böyle pozisyonları vermemek için çalıştık. Ama maalesef ikinci yarı bunları yapamadık.” (Tayfur Havutçu, İstanbul BŞB maçından sonra, maçın değerlendirmesini yapmış)

Aurelio daha çok kızarır
-  Hakan Şükür (TRT): “Aurelio, eğer öndeki oyuncular dönmezse ve yaşına rağmen bu kadar çok fazla maç oynarsa, daha çok kırmızı kart görür.” (Hakan Şükür, Beşiktaş’ın Brezilya asıllı Türk futbolcusunun durumunu açıklarken)

G.Saray’da imza topluyorlar
-  Gökmen Özdenak (Kanaltürk): “Beni bilmem kaç kişi arıyor, Galatasaray’ın kongreye gitmesi için. Başkanı devirebilmek için planlar yapıyorlar. Ama ben imza atmam.” (Gökmen Özdenak, Telegol’de Galatasaray’daki son gelişmeleri paylaşıyor)

3 büyüklerin hepsi kötü
-  Ahmet Çakar (Kanaltürk): “Galatasaray’ın Beşiktaş’tan ve Fenerbahçe’den farkı, puan tablosundaki yeridir, sürünüyorlar şuan gerçekten. Yoksa hepsinin durumu kötü.” (Ahmet Çakar, 3 büyüklerin genel durumunu değerlendirirken, önemli bir noktaya dikkat çekmiş)

 50 bin artı 11 kişi
-  Halil Özer (Habertürk): “Eğer gerginlik göstergelerini kırmızıya getirirsen Kadıköy’den çıkamazsın. Hele 50 bin artı 11 kişiye karşı mücadele ederken.” (Halil Özer, Trabzonspor’un Kadıköy’deki oyununu yorumlarken)


Bunları da Beğenebilirsiniz