İZMİR HABERLERİ

Dilge Güney'den üçüncü kitap

DHA
31.03.2017 - 08:54Son Güncelleme :

DİLGE Güney'in 'Muti'nin Maceraları' ve 'Hayalbazlar Geçidi'nden sonra üçüncü kitabı 'Annemin Çocukluğu Nerede' yayımlandı.

DHA

Okur kitlesi olarak hem çocukları hem ebeveynleri hedefleyen, onların aileleriyle oyun oynamaya duyduğu ihtiyaca dikkat çeken 'Annemin Çocukluğu Nerede' isimli kitap için 1 Nisan Cumartesi günü saat 14.00-16.00 arasında İzmir'in Alsancak semtindeki Yakın Kitabevi'nde imza günü düzenlenecek. Yazar Dilge Güney ve kitabın çizeri Berna Erözkan, kitap imzalayıp resimleyecek. Saat 16.00'da Yakın Kitabevi'nde, proje danışmanlığını Gürol Tonbul'un yaptığı ve kukla sanatçısı Suat Ünverdi tarafından, kitaptan esinlenerek hazırlanan bir kukla performansı gerçekleştirilecek. Ardından anneler çocuklarıyla beraber hazırladıkları masalları anlatacaklar.
İmza gününde düzenlenen etkinlikler ile çocukların okumaya özendirilmesi, kitaplara olan ilgilinin artırılması hedefleniyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Dilge Güney'den üçüncü kitap hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 08 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Dilge Güney'den üçüncü kitap haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı