Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Diktatörlük sona erecek

Uğur DEMİRKIRDI, (DHA)
SON GÜNCELLEME
ITO eski Başkanı Mehmet Yıldırım, bir sonraki seçimde F.Bahçe başkanlığına aday olacağını söylerken, "Aziz Yıldırım diktatörlüğü sona ermeli" dedi.

F.BAHÇE’nin 4 Mart’ta yapılacak olan kongresine 10 gün kala ITO eski Başkanı Mehmet Yldırım "Aziz Yıldırım’a rakip oluyor" şeklindeki haberler büyük yankı uyandırdı. Sarı lacivertli camianın önde gelen isimlerinin yanı sıra iş, sanat, ekonomi ve siyaset dünyasından gelen baskılarla Aziz Yıldırım’a rakip olması istenen Mehmet Yıldırım, "Bunun için şimdi erken, ama bir sonraki seçimde varım" dedi.

Her kesimden öneri var

Aziz Yıldırım
ve yönetiminin yaptığı çalışmaları hiçbir zaman inkar etmeyeceklerini ve kulübe her alanda katkı yaptıklarını dile getiren Mehmet Yıldırım, kendisinden başkan adayı olmasını isteyen hatırısayılır kişilerin Aziz Yıldırım’ın yapısından rahatsız olduklarının altını çizdi.

Yıldırım, "Bana yoğun baskı yapılıyor. Aziz Yıldırım’ın karşısına çıkmam için iş, sanat, ekonomi ve siyaset dünyasından öneriler oldu. Ama ben bunun erken olduğunu, ya da bu seçim için geç kalındığı söyledim. Seçime 10 günden az bir süre kalmış. Artık bir sonraki seçimler için varım. Burada en önemli şey F.Bahçe’de demokratik bir yapının devam etmesi.

Diktatörlük sona ermeli. Aziz Bey’in ve arkadaşlarının kulübe katkıları, reformları, gelirleri arttırmaları son derece güzel. Buna hiçbir lafımız yok hatta kendilerini kutlarız. Ama yönetim şekli yanlış. Aziz Yıldırım kendini diktatör olarak görüyor. Birçok konuda tek başına hareket ediyor. Bu özelliğine son vermeli. F.Bahçe camiası bunu daha fazla kabullenemez" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz