KARABÜK HABERLERİ

Dikmen Grup Yolu Çalışmaları Yerinde İnceledi

IHA
27.10.2015 - 16:54Son Güncelleme :

İL GENEL MECLİS BAŞKAN VEKİLİ SEYFETTİN DİKMEN, ÇUKURCA-TANDIR-MEHTERLER -KARAŞER GRUP YOLUNDA İNCELEMEDE BULUNDU

IHA

Karabük İl Genel Meclis Başkan Vekili Seyfettin Dikmen, Çukurca-Tandır-Mehterler-Karaşer grup yolunda incelemede bulundu.
İl Genel Meclisi Başkan Vekili Seyfettin Dikmen beraberinde İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Serkan İnal ve Çukurca köyü muhtarı Ramazan Yılmaz ile birlikte Çukurca-Tandır- Mehterler- Karaşer grup yoluna giderek burada ekiplerin çalışmasını yerinde inceledi. Başkan Vekili Seyfettin Dikmen beraberindekilerle birlikte grup yolunda güzergah değişikliği yapılması düşünülen kısma giderek teknik açıdan yapılacak çalışmalar ile ilgili Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdüründen bilgi aldı. Daha sonra Yolun taş yarma mevkiindeki kısmına geçerek burada son yapılan çalışmaların sonucunu yerinde gören Dikmen, grup yolunun son durumunu yerinde görmek üzere buraya geldiklerini belirterek, “Yol medeniyettir, vatandaşlarımızın köylerine daha güvenli bir şekilde ulaşabilmeleri için öncelikle grup yollarında bu tür genişletme çalışmalarını yapıyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Karabük haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Karabük ilinden Dikmen Grup Yolu Çalışmaları Yerinde İnceledi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 16 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Dikmen Grup Yolu Çalışmaları Yerinde İnceledi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı