Gündem Haberleri

  Dijital gebelik testi

  Hürriyet Haber
  02.07.2007 - 11:08 | Son Güncelleme:

  Artık gebelik testi uyguladığınızda acaba sorusu aklınızda kalmayacak. Birçok ev tipi gebelik testinin, kullanıcılarda emin olamama ve sonuçları net yorumlayamama sorunu yaratmasına çözüm olarak geliştirilmiş Clearblue, aynı zamanda dünyanın ilk dijital gebelik testi.

  Clearblue, test süreci boyunca kadına güven verirken; sonucunu da ekranda “Pregnant” (Hamile) veya “Not Pregnant” (Hamile Değil) şeklinde kelimelerle gösteriyor. Hamilelik ile ilgili teknolojik çözümlerde dünya piyasasının %70’ini elinde bulunduran dev İngiliz şirketi Unipath’in ürettiği Dijital hamilelik Testi ile en az laboratuara gidip test yaptırdığınızdaki kadar güvenli sonuçlar alabiliyorsunuz.

   

  Net sonuç, kolay kullanım, günün herhangi bir saatinde testi yapma rahatlığı, adetin gecikmesini beklemeden 4 gün önce kullanabilme imkanı gibi üstün özelliklerinin yanında bir kutuda 3 test olanağı da Clearblue Dijital Gebelik Testi’ni benzersiz kılıyor. Emici fitilin 5-7 saniye akan idrara tutulmasından sonra kartuşun gövdeye takılarak, "Test hazır" sembolü yanıp sönerek testin doğru şekilde okunduğunu belli etmesiyle birkaç dakika içerisinde sonuç kelimelerle ekranda görülüyor.

   

  Yalnızca eczanelerde satılan ürünün fiyatı 30.80 YTL.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı