Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Dijital bayiniz yenilendi

  hurriyet.com.tr
  23.10.2008 - 11:53 | Son Güncelleme: 23.10.2008 - 11:53

  Sevdiğiniz dergileri için bayiye gitme devri kapandı. ''Emecmua'' ile artık internet üzerindende takip edebilirsiniz.

  2006 Ekim ayından bu yana www.emecmua.com adresinde, toplam 42 adet Doğan Burda Dergi dergisi yayınlanıyor. Basılı dergilerin birebir kopyaları olan dijital yayınların orjinalden hiçbir farkı yok.

  Dijital dergi, tıpkı normal dergi gibi sayfa sayfa çevriliyor. İsterseniz sayfaları kendiniz çevirebiliyor, isterseniz de bir tıkla istediğiniz sayfaya ulaşabiliyorsunuz. Hatta sayfalar çevrilirken kağıt hışırtısı bile duyabilirsiniz. Ayrıca dijital dergide beğendiğiniz sayfalar üzerine not almak, kaldığınız sayfayı unutmamak için ayraç koymak ve beğendiğiniz sayfaları basmak gibi özellikler de söz konusu.

  SİSTEM NASIL İŞLİYOR?

  Sitede herhangi bir dergiyi seçip üzerine tıkladığınızda, karşınıza abone bilgileri çıkıyor. Güvenli bir hat üzerinden havale ya da kredi kartı ile abone olabiliyorsunuz. Sonra ister son sayıyı ister eski arşiv sayılardan birini satın alıyorsunuz. Dergileri tek sayı olarak satın alabilmenin yanında, 6 aylık ya da bir yıllık abone olmak da mümkün.

  Dijital dergi aboneliği basılı dergi aboneliğiyle kıyaslandığında çok daha ucuz. Fiyat farkının nedeni de, dijital dergilerin baskı ve dağıtım masrafı olmaması. Ayrıca favori dergilerinizin eski sayılarını saklamanıza gerek kalmıyor. Siteye bağlandığınız an, 2006 Ekim ayından itibaren yayınlanan tüm eski sayılara ulaşabiliyorsunuz.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı