« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Diğerleri ilerledi, biz yerimizde saydık

Michael Schumacher, Belçika Grand Prix'i sıralamalarında 13. sırayı elde ettikten sonra, Mercedes'in ön sıralar için savaşmaya ancak Singapur GP'den itibaren dönebileceğini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

turkiyef1.com'un haberine göre, Mercedes, Macaristan'da yaşadığı sorunun aynısını yaşadığı Spa'da da rekabetçi birgörüntü çizemedi.

W03 uzun virajlarda büyük zaman kaybı yaşarken, Schumacher Singapur GP'de kullanılacak güncellemeye kadar sorunun devam edeceğini belirtti.

"Monza'dan sonra arabanın muhtemelen geliştiğini göreceğiz. Şu ana kadar pek bir şey yapmış görünmedik çünkü bu bir süreç ve zamanı da Monza'dan sonra. Bununla yaşamayı bilmeli ve bunun sonuçlarına katlanrak yarışmalyız. bu durumda olmamızın sebebi diğerlerinin ilerlemiş bizim ise hala ilerleyememiş olmamız."

Yarınki yarışa 23. sıradan başlayacak olan Rosberg de, Pazar günkü yarış için çok umutlu konuşmadı.

"Şu ana kadar hiçbir şey planladığıız gibi gitmedi. Vites kutusu arızası ile 23. sıradan başlayacak olmam tam bir hayal kırıklığı ve arıza nedeniyle arabamı hazır hale de getiremedim. Bu yüzden sıralamalalarda bir süre ayarlarla uğraştık ve işe yaramadı. Umarı yarın mümkün oluğunca pozisyon kazanırım anck arabamız şu an pistteki en hızlı araba değil. Elimden gelen her şeyi yapacak ve zorlayacağım"

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz