« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Diego Ribas'ın bıyıklarındaki sır

Bıyıklarını hilal şeklinde kesen Diego Ribas 2 ayda tam bir değişim yaşadı. Damak zevki değişti. 3 günde bir kebap yemeden duramıyor. Takım arkadaşları sırayla onu kebapçıya götürüyor. Adana kebap, lahmacun ve içli köfte vazgeçilmezi...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Diego Ribas İstanbul'a geleli 2 ay bile olmamasına rağmen, sanki 40 yıllık Anadolu çocuğu gibi oldu! Bıyıklarını hilal şeklinde kesen Diego Ribas, yeni damak zevkinden vazgeçemiyor. Tam bir kebap düşkünü haüline gelen Diego, en az 3 günde bir kebapçıya gitmeden yapamıyor. Takım arkadaşları da sırayla onu değişik restaurantlara götürerek Diego'nun yeni damak zevkine yardımcı olmaya çalışıyorlar. Brezilyalı futbolcunun vazgeçilmezi ise Adana kebap. Lahmacun ve içli köfte de Diego'nun en çok sevdikleri arasında. İçecek olarak da ayranı tercih eden Brezilyalı, tam da aradığı ülkeyi bulmuşa benziyor.

FENERBAHÇE SORUNSUZ BİR YILDIZ TRANSFER ETMİŞ!
Dıego Ribas takım arkadaşları ile de büyük bir uyum içinde. Bir sıkıntı yaşamayan ve yaşatmayan Brezilyalı futbolcu, yabancı kontanjanı nedeniyle lisansının çıkartılamadığı dönemde bile basına yansıyan olumsuz bir demeci ve sitemi olmadı. Yedek kalmayı da problem etmeyen ve profesyonelce çalışmalarına devam eden Brezilyalı futbolcunun yavaş yavaş ilk 11'de oynama vaktinin geldiği de bazı otoriteler tarafından kabul ediliyor.

(Takvim)


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler