AYDIN HABERLERİ

Didimli Öğretmenlere ’Lider Öğretmen’ Eğitimi Verildi

IHA
25.02.2015 - 09:48Son Güncelleme :

ÖĞRETMEN AKADEMİ VAKFI (ORAV) VE DİDİM İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN ORTAKLAŞA DÜZENLEMİŞ OLDUĞU “LİDER ÖĞRETMEN” EĞİTİMİ SEMİNERİ KAPSAMINDA ATATÜRK İLKOKULU CUMHURİYET İLK VE ORTAOKUL ÖĞRETMENLERİNE SEMİNER VERİLDİ.

IHA

Öğretmen Akademi Vakfı (ORAV) ve Didim İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlemiş olduğu “Lider Öğretmen” eğitimi semineri kapsamında Atatürk İlkokulu Cumhuriyet İlk ve Ortaokul öğretmenlerine seminer verildi.
Öğretmen Akademi Vakfı (ORAV) ve Didim İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlemiş olduğu “Lider Öğretmen” eğitimi semineri Atatürk İlkokulunda verildi. Verilen seminer, diğer seminerlerden farklı olarak oyun ve etkinliklerle sunuldu.
İki gün süren seminer, Dört oturum şeklinde yapılırken, günlük çalışmaların ara dinlenmelerinde ise çay, pasta ikramları yapıldı.
Seminere katılan öğretmenler, öğrenmenin yaşı olmadığı aynı zamanda eğlenceyle var olan bilgilerin pekiştiğini dile getirirken, Bu sayede öğretmenlerin birbirleriyle kaynaştığı gözlemlendi. Atatürk İlkokulu ve Cumhuriyet Orta/İlkokulu öğretmenlerine verilen seminere toplamda 63 öğretmen ve 4 idareci katıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Didimli Öğretmenlere ’Lider Öğretmen’ Eğitimi Verildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 09 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Didimli Öğretmenlere ’Lider Öğretmen’ Eğitimi Verildi haberi güncellenecektir.

AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ

01 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:16
 • Guneş
  07:58
 • Öğle
  13:08
 • İkindi
  15:42
 • Akşam
  17:58
 • Yatsı
  19:28
Sayfa Başı