AYDIN HABERLERİ

Didim Ticaret Odası’nın GEKA Destekli Projesi Hayata Geçirildi

IHA
20.08.2015 - 15:12Son Güncelleme :

GEKA DESTEKLİ DİDİM TİCARET ODASININ PROJESİ HAYATA GEÇİRİLDİ

IHA

Didim Ticaret Odasınca hazırlanan ve Güney Ege Kalkınma Ajansı’nın (GEKA) desteğiyle hayat geçirilen İnteraktif Tanıtım sitesi tamamlandı. İnteraktif tanıtım sitesi www.didimgezgini.com adı altında hizmete girdi.
Didim Ticaret Odasınca hazırlanan ve GEKA’nın desteğiyle hayat geçirilen İnteraktif Tanıtım sitesi tamamlandı. Didim’in tanıtımına katkı sağlanması amacıyla Ticaret Odasınca hazırlanan ve GEKA tarafından desteklenen “Didim İnteraktif Tanıtım Sistemi” www.didimgezgini.com adı altında hizmete girdi.
Tatil öncesi Didim’i araştıranların doğru bilgiye ulaşmasını kolaylaştırmak ve Didim’e gelen kişilerin daha çok yer görmesini sağlanması amacıyla hazırlanan projede Yaz döneminde turistlerin dinlenme, eğlenme, gezme isteklerini karşılayacakları farklı yerler görmeye eğilimleri göz önüne alınarak hazırlandı. İnternet ve sosyal medyanın ihmal edilemeyecek kadar önemli bir noktaya geldiği günümüzde tanıtım ve bilgilendirme faaliyetlerinin bilişim teknolojileri ve yenilikçi yöntemlerle, proje sunulurken kıyı turizmi ile alternatif turizm seçenekleri entegre etmek, herşey dahil sisteminin dezavantajlarını ortadan kaldırmak, küçük otellerin etkinliğini arttırmak için proje hazırlandı.
Hazırlanan projede Özellikle etkileşimli ve sosyal ağlarla entegre tanıtım sitesi, android ve ios uyumlu olacak, kullanıcının yerini GPS kullanarak tespit edecek, alternatifli olarak gidebilecekleri yerleri yol tarifi, gidilecek yerin bilgileri ve fotoğraflarıyla sunarken, Sitede kumsallar, tarihi yerler ve benzeri başlıklar ayrı ayrı kategorilerde yer alacak ve her birinin ulaşım yolları, özellikleri gibi bilgiler interaktif olarak sağlanıyor.
Hazırlanan didimgezgini adlı sitede “Neden Didim” “Bul adı altında çevre ve kategori, yerimi bul ve bul başlıkları” “Keşfet adı altında yeni yerlerin keşfi” “Galeri’de Didim ile ilgili fotoğraflar” gibi başlıklar altında bilgilendirmeler yapılıyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Didim Ticaret Odası’nın GEKA Destekli Projesi Hayata Geçirildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Ağustos 2015 tarihinde saat 15 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Didim Ticaret Odası’nın GEKA Destekli Projesi Hayata Geçirildi haberi güncellenecektir.

AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:27
 • Guneş
  08:11
 • Öğle
  13:15
 • İkindi
  15:44
 • Akşam
  17:59
 • Yatsı
  19:31
Sayfa Başı