« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Didim’de yelken heyecanı

Doğuş Grubu tarafından 2009 yılında hizmete açılan D-Marin Didim Marina, Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) Optimist – Laser Türkiye Şampiyonası’nı ağırlıyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Toplamda 317 yarışçı ve 51 TYF görevlisinin yer alacağı şampiyona, 25-30 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek.  Şampiyonanın ödülleri 30 Ekim Pazar günü D-Marin Marina amfi tiyatroda düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.

İkinci faaliyet yılını başarıyla geride bırakan D-Marin Didim Marina, deniz severleri yeni etkinliklerle buluşturmaya devam ediyor. Marina, Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) Optimist – Laser Türkiye Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak.

Toplamda 317 yarışçı ve 51 TYF görevlisinin yer alacağı ve şu ana kadar 156 optimist, 102 laser, 43 radial ve 16 standard yarışçının kayıt olduğu şampiyona, 25-30 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek. Kayıtların 25 Ekim Salı günü 09:00-12:00 saatleri arasında devam edeceği yarışlara, lisanslı sporcu, lisanslı antrenör ve hakemler ile her yaştan sporcu katılabilecek.


Yarış kurulu, kafile başkanları, sporcu ve antrenör toplantılarının da yer alacağı etkinliğin ilk yarışı 26 Ekim Çarşamba günü saat 12:00’de başlayacak. Şampiyonanın ödülleri ise 30 Ekim Pazar günü D-Marin Marina amfi tiyatroda düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler