DİYARBAKIR HABERLERİ

Dicle Üniversitesi’nde İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimleri Devam Ediyor

IHA
16.09.2015 - 17:47Son Güncelleme :

DİCLE ÜNİVERSİTESİ (DÜ) İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KOORDİNATÖRLÜĞÜ TARAFINDAN “İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ” EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR. EĞİTİMLER, PERSONELLER VE AKADEMİSYENLERİN KATILIMI İLE KONGRE MERKEZİNDE GERÇEKLEŞTİ.

IHA

Dicle Üniversitesi (DÜ) İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörlüğü tarafından “İş Sağlığı ve Güvenliği” eğitimleri devam ediyor. Eğitimler, personeller ve akademisyenlerin katılımı ile kongre merkezinde gerçekleşti.
20 konu başlığı ve üç sınıfta Prof. Dr. Ali Ceylan, Yrd. Doç. Dr. Orhan Arpa, Yrd. Doç. Dr. Vedat Veli Çay ile Yrd. Doç. Dr. Feyyaz Duralp tarafından verilen eğitimler 10 gün sürecek. Eğitimlerin amacının iş kazalarını ve meslek hastalığını önlemek olduğunu vurgulayan eğitmenler, üniversite bünyesinde farklı birimlerde çalışan işçi ile personellerin daha verimli ve sağlıklı koşullar içinde çalışabilmeleri için kazalara karşı alınması gereken önlemlere ilişkin bilgiler verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Diyarbakır haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Diyarbakır ilinden Dicle Üniversitesi’nde İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimleri Devam Ediyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 16 Eylül 2015 tarihinde saat 17 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Dicle Üniversitesi’nde İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimleri Devam Ediyor haberi güncellenecektir.

DİYARBAKIR NAMAZ VAKİTLERİ

17 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  05:38
 • Guneş
  07:22
 • Öğle
  12:26
 • İkindi
  14:54
 • Akşam
  17:09
 • Yatsı
  18:41
Sayfa Başı