Gündem Haberleri

  "Diana'nın bütün sırlarını Prens William'a anlatacağım"

  Hürriyet Haber
  28.10.2003 - 11:56 | Son Güncelleme:

  ''A Royal Duty'' adlı kitabına ilişkin açıklamalarını sürdüren, Prenses Diana'nın eski uşağı Paul Burrell, Diana'nın yaşamı hakkında çok şey bildiğini, ancak bunları sadece prensesin büyük oğlu Prens William ile paylaşabileceğini bildirdi.Kitabının tanıtımı için çalışmalarını sürdüren Burrell, ''Evet daha açıklanacak çok sır var, ancak bunları sadece Prens William'a ve yüz yüze bir görüşmede anlatacağım'' dedi.

  Kitapta yer alan unsurların sadece prensesin tavrını netleştirmeyeyönelik olduğunu belirten Burrell, kendisine yapılan ihanet suçlamalarını reddederken, ''Daha açıklanacak çok sır var, ama bunlarıasla açıklamam'' diye konuştu.

  Prens William ile görüşüp ona bu kitabı neden yazdığını anlatmayı çok istediğini de belirten Burrell, ''William'a, prensesin yaşamının, kendisi ve kardeşi Harry'nin yatılı okulda olduğu dönemdeki sır perdesini kaldırmasında yardımcı olacağım. Karşıma oturtup, 'bak bu bildiklerim, bu hissettiklerim, bunlar da bilip de asla anlatmayacaklarım' diyeceğim. Kimse bu görüşmenin içeriğini bilmeyecek. William annesinin yaşamında neler olduğunu bilmeli. Hoşlansa da, hoşlanmasa da bu gerçekleri öğrenmeli'' dedi.
   
  İngiliz basını ise Prens William'ın eski uşakla görüşüp görüşmemekkonusunda kraliyet danışmanlarından görüş almaya devam ettiğini öne sürüyor. William'ın Burrell ile görüşmesine, Kraliçe Elizabeth ve eşi Prens Philip'in engel oldukları yolundaki haber ise Buckingham Sarayı sözcülüğü tarafından yalanlandı.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı