« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Devrim Sağıroğlu: Senariste dikkat!

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Devrim SAĞIROĞLU

Fenerbahçe, ‘‘Çantada keklik’’ diye gördüğü Erzurumspor karşısında ‘‘Ecel teri’’ döktü. Sen iyi olursan, rakip ‘‘keklik’’ olur. Yoksa, her maç zor.

Fenerbahçe takımının savunması, her derinlemesine topta büyük gedikler veriyor. Defansı ağır ve toparlanamıyor. Kovaçeviç, bu tip pozisyonlarda sarı lacivertli savunmayı darmadağın etti. 28. dakikada aldığı topla, golünü de attı. Ancak, eyyamcı hakem Mutlu Çelik önce golü verdi, sonra yardımcısına uyarak Erzurumspor'un ‘‘Buz gibi golünü’’ iptal etti. MHK Başkanı Bülent Yavuz, bu Mutlu Çelik'ten bir türlü vazgeçemiyor. Aynı eyyamı Fenerbahçe-A.Gücü müsabakasında yaptı, mükafaten bu kez de F.Bahçe-Erzurum maçına verildi. Çelik'in yönettiği Aydın-Rize Yükselme Grubu maçının rezaleti, aradan aylar geçmesine rağmen hala zihinlerden silinmedi. Bravo, federasyondan maaşlı Bülent.. Sen bu yolda devam et..

ANDERSSON'A DUA ETSİNLER

F.Bahçe, savunmasındaki gedikleri gidermediği, bu alanda çabuklaşmadığı, orta sahada yeterince pres yapmadığı sürece, her maçta çok sıkıntı çeker. Güçsüzleri devirir, güçlülere yenilir.

Sarı lacivertlilerin doğru dürüst bir oyun planı yok. Gole ancak, ölü toplar, rakibin hatası ve Andersson'un üstün hava hakimiyeti sonucu gidiyor. Siz bakmayın çok gol attığına.. Bunların kaç tanesi organize atak?

Fenerbahçe yatsın kalksın, o ‘‘yaşlı’’ diye eleştirilen Andersson'a dua etsin. Adam hem golcü, hem pasör..

Bir attı, bir attırdı. Haa, bir de Johnson'a.. Mustafa Denizli hatadan dönmese ve onu kazanmasa, orta sahada ‘‘pres’’ denen şeyi, sarı lacivertliler ancak rüyasında görürdü..

Şükrü Saraçoğlu Stadı'ndaki görüntü, yine değişmedi.. Filmin sonu hep, dün olduğu gibi F.Bahçe'nin mutluluğu ile bitiyor. Ancak, senaristin de sabrı tükendi. ‘‘Aktörler böyle oynamaya devam ederse, senaryoyu değiştirebilirim’’ diyor. Haberiniz ola!


Bunları da Beğenebilirsiniz