« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Devrim Sağıroğlu: Ne zaman?

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Devrim SAĞIROGLU

BU, tam anlamıyla kepazelik... Sahasında 3 maç oynayıp, ancak tek puan alabilmiş Siirt Jet-Pa önünde bir saat buram buram terleyen bir Fenerbahçe var. 20'inci dakikada Coulibaly, Rüştü ile karşı karşıyayken golü becerebilse, herşey bitecek. Bir savunma ki, evlere şenlik. Coulibaly'nin Mirkoviç'i ilk yarıda sahada rezil edişini yayınlayan TV'yi, RTÜK ‘‘Ahlaka aykırı görüntüler sunmaktan ötürü’’ kapatabilir. Ya Ogün, Mirkoviç'ten farklı mı? Yenilen bir gol var, facia... Bu Rüştü'nün ayağına ne zaman top atılsa, aynı şey oluyor. Adam iyi kaleci ama, top tekniği sıfır. Ders almamış olacaklar ki, aynı hatayı 5 dakika sonra bir kez daha tekrarlıyorlar. ‘‘Rüştü'nün ayağına, çok zorunlu kalmadıkça top atmayın kardeşim’’ diye ikaz eden bir kişi yok. Mustafa Denizli de dahil... Savunma ağır, peki ya orta saha? Lazetiç dışında hızlı hücuma çıkabilecek kapasitede bir tek oyuncu yok. Diğerleri ağır aksak. Ali Güneş sağ kanatta oynayabilecek kapasitede değil.

RAPAJİÇ’E DUA EDİN

Bir tane ortası yerini bulmuyor. Revivo durarak oynuyor. Kırmızı kartla oyun dışı kalan Abdullah, artık son barutlarını atıyor. Bakalım nereye kadar? Baliç hayalet gibi dolaşıyor. O ‘‘ağır’’ denilen Andersson yine takımının en iyisi. Yüzde 99 gollük 3 tane pas attı, beceriksiz arkadaşları yararlanamadı. Kafa ile takımının beraberlik sayısını kaydetti. Daha ne yapsın? yanına bir tane fırsatçı, çabuk, bitirici adam monte ederlerse, birlikte çok iş yaparlar.

Herşeye rağmen, F.Bahçe yatsın kalksın, Rapajiç'e dua etsin. Oyuna bir girdi, pir girdi. Enfes bir frikikle, takımını oksijen çadırından aldı. Bir gol de Revivo'ya attırdı. Böylelikle Rapajiç maçın da gizli kahramanı oldu.

Dost acı söyler. Kimse darılmasın ama, bu görüntüsüyle F.Bahçe'den yine ne köy, ne kasaba olacak gibi... Ligin en zayıf ekiplerinden biri olan Siirt Jet-Pa karşısında elde edilen bu farklı skor taraftarı aldatmasın. Sarı lacivertliler ne yazık ki, aradan 4 hafta geçmesine karşın, doğru dürüst futbol oynamıyor. ‘‘Zaman... Zaman...’’ diye diye, bizi uyutuyorsun Mustafa hoca... Bir soru da, benden sana: ‘‘Peki, ne zaman!’’

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz