Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Devreyi lider bitirmek istiyoruz

Kayserispor Basın Sözcüsü Oğuz Ortaköylüoğlu, uzun soluklu lig maratonunun sonunda iyi yerlerde olmak istediklerini söyledi.

A.A
SON GÜNCELLEME

Kayserispor Basın Sözcüsü Oğuz  Ortaköylüoğlu, uzun soluklu lig maratonunun sonunda iyi yerlerde olmak  istediklerini söyledi.

Ortaköylüoğlu, yaptığı açıklamada, ligde iki haftadır lider  olmanın mutluluğunu yaşadıklarını, bu mutluluğu devre arasına taşımak  istediklerini ifade etti.

Kayserispor camiası olarak başarılı bir süreçten geçtiklerini ve işlerini  ciddiye aldıklarını vurgulayan Ortaköylüoğlu, her maça aynı ciddiyetle  hazırlandıklarını ve Antalyaspor maçına da aynı ciddiyet ile çıkacaklarını  kaydetti.

Antalyaspor'dan da 3 puan alarak devre arasına lider girmek istediklerini  dile getiren Ortaköylüoğlu, şunları söyledi: “Lig uzun soluklu bir maraton. Şu an ligde iyi konumdayız. Ancak, henüz  hedefimize ulaşmış değiliz. Bu maratonda inişler çıkışlar yaşanabilir. Bu  maratonun sonunda iyi yerlerde olmak istiyoruz. Bunun için çalışıyor ve gayret  gösteriyoruz. Yakaladığımız başarı tesadüf değil. Bu başarımızı sürdürmek  istiyoruz. Başarılar uzun vadeli olursa anlam kazanıyor.

Taraftarımızın desteği  ile bu başarımızı devre arasına kadar taşımak ve ikinci yarıda sürdürmeyi  amaçlıyoruz. Şu an ilk hedefimiz devre arasına lider girebilmek. Ligin ikinci  yarısında da bu başarımızı sürdürmek için çalışacağız.”

Taraftar desteğinin kendileri açısından çok önemli olduğunu vurgulayan  Ortaköylüoğlu, taraftarların stadı doldurmaları için Antalyaspor maçında bilet  fiyatlarını mümkün olduğu kadar düşük tuttuklarını bildirdi.

Takımın başarısının sürmesi için tüm şehrin takıma sahip çıkması  gerektiğini anlatan Ortaköylüoğlu, taraftarlardan da Kadir Has Stadı'nın tamamen  doldurmalarını ve maç boyunca centilmence takıma destek olmalarını istedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz