« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Devreye berabere girseydik daha farklı olurdu

Bursaspor Yardımcı Antrenörü Mutlu Topçu 4-1'lik Gaziantepspor mağlubiyetini değerlendirdi. Topçu, "Büyük takımlar böyle mağlubiyetlerden çabuk sıyrılan takımlardır" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Spor Toto Süper Ligi'nin 22'inci haftasında kendi sahasında Gaziantepspor karşısında 4-1'lik ağır yenilgi alan Bursaspor'un yardımcı antrenörü Mutlu Topçu, maç sonrası düzenlenen basın toplantısında soruları yanıtladı.

Topçu, "Maçtan önce düşüncelerimiz burada yenip maçı lider olarak bitirmekti. En azından bundan sonraki günlere bakıldığı zaman, 1 gün lider olmaktı ama maalesef farklı mağlup olduk. Rakibin golüne kadar baskıyı yapan bizdik. İyi mücadele ettik ama rakibin iki golü bizi sıkıntıya soktu. Sonlara doğru bize göre penaltı pozisyonu var. Bana göre en kritik pozisyon oydu. Devreye berabere girseydik daha farklı bir maç bizi beklerdi. Gaziantepspor iyi bir takım. Maalesef farklı mağlubiyet aldık. Büyük takımlar böyle mağlubiyetlerden çabuk sıyrılan takımlardır. Bu maçı unuttuk ve önümüzdeki maçlara bakacağız" diye konuştu.

Ali Tandoğan ile ilgili yöneltilen soruyu yanıtlayan Mutlu Topçu, "hocamız böyle bir tercih yaptı. Yapacak birşey yok" cevabını verdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz