DENİZLİ HABERLERİ

Devlet destek ve teşvikleri anlatıldı

DHA
13.04.2016 - 17:15Son Güncelleme :

Devlet destek ve teşvikleri anlatıldı

DHA

DENİZLİ'de düzenlenen 'Ulusal Destek ve Teşvik Günleri'nde, 2016 yılı için planlanan devlet destek ve teşvikleri anlatıldı.

Denizli Ticaret Odası, Avrasya Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği (AYSİAD), Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası işbirliğiyle düzenlenen Ulusal Destek ve Teşvik Günleri kapsamında, 2016 yılı için planlanan devlet destek ve teşvikleri ile proje bazlı yapılan çalışmalar anlatıldı. Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Necdet Özer, AYSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Erikler, Vergi Dairesi Başkanı Zafer Evci, Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMO) Başkanı Necdet Yılmaz ile çok sayıda davetli etkinliğe katıldı.

Dünyada kıyasıya bir rekabetin hakim olduğunu belirten Özer, "Günümüzde rekabet ortamında ayakta kalmak için en iyiyi, uygun maliyetle üretip, tanıtımını çok iyi yapmamız gerekmektedir. Markalı ve katma değerli ürün üretmek son derece önemli hale gelmiştir. Dolayısıyla 'eskisi gibi ne üretirsem satarım' mantığı çoktan geride kalmıştır. Bu ortam ve şartlarda, yalnızca öz kaynakla yetinip yol almak zorlaştı, hatta imkansız hale geldi. Bu anlamda, devletimiz adına hükümetimiz de dünyada her ne varsa benzer destek, teşvik ve kontrol mekanizmalarını kurmuştur. İmkanların elverdiği ölçüde uygulamanın gayreti içindedirler. Bizler de Denizli Ticaret Odası olarak üyelerimiz ve ilimiz kamuoyunun bilgilendirilmesi noktasında gereken çabayı gösteriyoruz" dedi.

AYSİAD Başkanı Hüseyin Erikler ise Denizli'de ilk kez düzenledikleri bu organizasyonu geleneksel hale getirmek istediklerini belirtti.

Açılış konuşmalarının ardından Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Feridun Giresun, KOSGEB İl Müdürü Oğuz Kılınç, GEKA Genel Sekreteri Süleyman Alata ve SMMO Odası Başkan Yardımcısı Mehmet Sarıgöl, 2016 yılı için planlanan devlet destek ve teşvikleri ile proje bazlı yapılan çalışmaları katılımcılara anlattı.

Ramazan ÇETİN / DENİZLİ, (DHA)

FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden Devlet destek ve teşvikleri anlatıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 13 Nisan 2016 tarihinde saat 17 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Devlet destek ve teşvikleri anlatıldı haberi güncellenecektir.

DENİZLİ NAMAZ VAKİTLERİ

11 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:19
 • Guneş
  08:02
 • Öğle
  13:08
 • İkindi
  15:38
 • Akşam
  17:53
 • Yatsı
  19:24
Sayfa Başı